rez na listech



Hostka - (2) - 190.65 (?)
11.8.2008 18:47

omlouvám se ještě ty fotky, zapoměla jsem se zaregistrovat, ten předešlý příspěvek je ode mě Petra Hostášková-Hostka

rez na listech
rez na listech
rez na listech
rez na listech
rez na listech
rez na listech
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Hostka - (2) - 190.65 (?), 28.7.2008 23:03, zobrazeno: 9226x

Dobrý den, každý rok nám napadá vinnou révu choroba(zobrazená na přiložených fotografiích), která se vyznačuje rezí na listech až schnutím.Prosím poraďte nám o jakou chorobu se jedná, co proti ní máme dělat a popřípadě nějaký postřik, děkuji  

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 88.19 (?), 29.7.2008 14:13

Na dvouleté viné révě se začali červenat až reznout a uvadat listy. Prosím o radu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
jgeneral - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (165) - 209.3 (?), 30.7.2008 19:34

Mohla jste ještě nafotit i druhou stranu listu. Ty první fotky naznačují na nedostatek horčíku a také pravděpodobně železa, protože listy mají bledou barvu. A na listy, které rostou od země, jsou napadené peronosporou. Kmínek očisťte. Postříkejte nějakým komplexním hnojivem na list.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 190.65 (?), 11.8.2008 18:42

děkuji mnohokrát za radu a omlouvám se za pozdní reakci.Nafotila jsem ty listy tedy i z druhé strany a přikládám je k příspěvku, kdyby vás náhodou ještě něco napadlo budu moc ráda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Hostka - (2) - 190.65 (?), 11.8.2008 18:47

omlouvám se ještě ty fotky, zapoměla jsem se zaregistrovat, ten předešlý příspěvek je ode mě Petra Hostášková-Hostka

rez na listech
rez na listech
rez na listech
rez na listech
rez na listech
rez na listech
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika