Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ale jak by se tam dostal? Jediné, co jsme stříkali, byl chodník, a to tak, že na postřikovači byl nasazený takový ten "trychtýř" a šlo se těsně nad zemí. A samozřejmě za bezvětří. Pole - kde jezdí "komáři" - je dost daleko od révy (máme ji na dvoře a zahradě), navíc víceméně schovanou - příp. postřiku "stojí v cestě" stromy, keře, hráně dřeva apod.. sad  Nejde mi to do hlavy, protože třeba na zahradě, kde jsou v řadě vedle sebe mladé hlavy červeného vína, tak jedna má zkroucené skoro všechny listy a hned ta vedlejší jen pár a zase ta další hodně.. Když jsem to porovnávala s fotkami tady v diskuzích, připadá mi to, jako nějaký ten roztoč, ale vážně nevím. Loni to bylo stejné, ale předloni (a v dřívějších letech) vůbec, to už v téhle době byly hlavy solidně obrostlé (letos je to mizérie) a listy velké jako dlaň, rovné jak papír... indecision

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika