Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nedalo mi to a tak jsem venku ufikl již rašící podnož (Binova) a použil rovněž řízky uložené v lednici, ty jsem jeden a půl dne máčel ve vodě s pár krystalky hypermanganu. Naštěpoval jsem to, použil maskovací pásku na fixování spoje a ošetřil ve vosku ve vodní lázni. Polystyrenový boxík jsem vytápěl topnou folií na 28-29° za pomoci digitermostatu, řízky byly ve vlhkých pilinách, vršky zasypány perlitem. Již za tři dny se objevily první rašící očka. Za týden jsem to vyndal ven a řízky i podnože byly narašené ale kalus žádný, jen jeden pidipidipidi náznak. Štěpovance jsem již neomotal páskou a znovu dal do vyhřívaného boxu, tentokrát jen do perlitu. O víkendu znovu zkontroluji. Kalus se mi běžně tvoří na rýhování provedeném na dole na řízku pro lepší zakořeňování, pokud zakořeňuji ve vodě, ale tady ne. Možná je týden málo.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika