Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahoj, na rozdil od sveho tchana, ktery strika snad vsechno, se taky snazim nestrikat. I kdyz v nekterych pripadech se tomu asi opravdu neda vyhnout. Moc figlu a triku ale nemam. Zatim mam uspech pouze s rajcaty, o kterych mi tchan tvrdil, ze je bez postriku nevypestuji, tak uz nekolikaty rok vim, ze to jde - jen na ne nesmi prset. Ale marne jsem minuly rok bojovala se sviluskami ve skleniku pomoci dravych roztocu - v zajmu zachrany vseho co tam bylo, jsem musela postrikat. Stejny problem mam s vinnou revou - kazdy rok mi ji nici padli. Zkousim to vyresit tak, ze jsem si letos objednala interspecificke odrudy, ktere by mely byt odolnejsi a zkusim jim najit take vhodnejsi misto (to nebude nic snadneho). Pak mam nejakou zkusenost s angrestem - tri roky jsem ho strikala pripravkem Biool (na bazi oleje bez jedu) a celkem to slo. Minuly rok jsem nepostrikala, ale koupila jsem si novy stromek rezistentni odrudy. Ta problem nemela, ostatni ano, tak jsem je vykopala a nahradim je rezistenty. Nechce se mi vsak vykopat taky mladou broskev, takze ji uz tretim rokem poctive strikam proti kaderavosti - nastesti se to dela v zime, kdy jeste ani nerasi, coz mi tolik nevadi.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika