Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Souhlasím s Lídou, nejdříve je důležité pozemek srovnat (určitě za pomocí mechanizace, neboť by jste na tom nechali ruce...).Já bych zvolil takovýto postup:
1. využil bych počasí a ještě teď pozemek povláčel, případně zoral - ornice ještě promrzne, drny se rozpadnou...
2. na jaře, když začne růst plevel, bych použil totální herbicit
3. znovu objednat stroj (stačí velmi pohyblivý tzv. bobek), který srovná, případně vytvaruje pozemek
4. kultivátorem (případně frézou) celý pozemek projet
5. Stáhnout plochu dorovna (já jsem provedl pomocí 5m fošny, kterou jsem táhl přes provazy, umístěné na krajích fošny)
6. vysét trávu a následně zaválcovat

Věřte, že i s pomocí mechanizace je té práce dost a pořádně si máknete. Sám jsem nedělal orání pozemku (dle bodu 1), jelikož se jednalo o obhospořádavanou půdů, samotné srovnání pozemku o výměře 800m2 mě přišlo na 1 500Kč (bobek měl práci tak na dvě hodiny), kultivátor máme vlastní.
Martin

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika