Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, máme z útulku asi 5-ti letou fenu německého ovčáka, která se také velice moc bojí bouřky a já nevím co s ní mám dělat. Dnes jsem dokonce zjistila, že se i počůrala, tedy vyčůrala se do pelíšku, snad asi jen proto aby nemusel jít ven-nevím co mám dělat, násilím jí z domu vyhazovat nechci je to můj miláček a mazel, neustále za mnou chodí a všude mě hlídá, ale jak jí tzv. odnaučit bát bouřky??? (nebo to je po té operaci, kdy jí jeden veterinář léčil na zánět vaječníků a léčil tak nedůkladně, že musela k jinému veterináři a to v okamžiku, když už měla otravu krve? a bylo to prakticky za pět minut dvacát, tudíž jí museli vybrat... aby vůbec přežila byla pár dní na kapačkách... atd. =   ona se tak moc změnila?  

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika