Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Také jsem si užila své, s dogáčem, který se strašně bál bouřky a také petard. Byl to gaučák, takže venku být nemusel. Při bouřce v bytě celou dobu chodil, těžce dýchal, nezůstal ani vteřinu v klidu a chtěl jít ven, aby mohl před tou bouřkou někam asi utíkat. Pustila jsem ho párkrát, tak jak se dožadoval, na dvorek a odtud však chtěl jít dál, za vrata a utíkal by, dokud by bouřka trvala. Až by bouřka skončila, pak by měl asi dobrý pocit, jak to dobře činil, že se přece jen dostal někam, kde ta bouřka není. Nepomohlo žádné utěšování, ani napomínání. Vždycky jsme to museli přetrpět. Neporadil mi ani veterinář. Nabízel mi nějakou mast, kterou se dá potřít tlama. Touto mastí však lze prý lehce psa předávkovat a pes by se mohl uklidnit navěky. Zkuste ji proto vzít do domu, uvidíte, jak se bude chovat, možná jí to pomůže, když zatím bouřky absolvovala jen venku. Na ty její krvavé rány po třískách by se měl veterinář podívat a ošetřit je. Možná Vám veterinář poradí i něco nového, co před pár roky, když jsem měla tento problém já, ještě nebylo.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika