Příspěvky uživatele - 176.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stabilizátor paliva, 15.10.2014
Nejsem tak naivní, abych chtěl ušetřít 180kč a místo stabilizátoru tam lil líh.Myslel jsem, že se nebavíme o vodě, ale o biosložkách v benzinu, ktré ucpou palivovou soustavu.No je to jak Velká pardubická, tam jeden kůň bez jezdce odbočí a dálší koně... celý příspěvek >
Drtička větví, 13.10.2014
No a to je právě ten důvod, ježiš marjá, že jsem rychloběžný drtič vyhodil a pořídil jsem pomaluběžný.Ten vtahuje i křivé větve, slabé kolikrát neustřihne, ale jen namačká, což mi bohatě stačí.Nebaví mě u stroje stát a tlačit.Baví mě stroji podat... celý příspěvek >
Vertikutátor, 11.10.2014
Taky se ni osvědčilo stařinu sbírat sekačkou.Psal jsem to 9.10.Není to tak těžké asi proto, že sekačka vysaje trávu a písek nechá ležet. Tak co, je velký průšvih koupit kombinovaný vertikutátor, nebo se s tím taky dá pracovat?
Vertikutátor, 10.10.2014 Obsahuje fotku
Tady je obrázek toho válce
Vertikutátor, 9.10.2014
Prodejní chyták   ----to mě dokáže vytočit.To je jako že to někdo vymyslel, nikdy s tím nedělal a zapoměl, že by se mohl někde v česku zeptat nějakého pána, jak by to mělo být opravdu ideální. Co tedy mám dělat, když mám vertikutátor... celý příspěvek >
Vari global řinčí při rozjezdu, 29.9.2014
Mám to trochu odlehčit?Globál mám taky a už jsem s ním i oral.Stát se může všechno.Okružní pilu mám 30let na zahrade. Motor může být starý i 40 a víc let.Ložiska jsou tam pořád stejné.Buď už se vám to nestane, nebo stane a pak uděláte opatření.Jednou... celý příspěvek >
Doporučte sekačku dle požadavků, 17.9.2014
Dobrý den. Nepsal jsem že posílám sekačku do vzdáleného servisu.Psal jsem, že jsem servisoval mnohem dražší stroje v řádu statisíců a servis byl vzdálen 150km.Po první faktuře z blízkého servisu to přijde nějak samo, pokud počítáte.Ano počítač naloží... celý příspěvek >
Doporučte sekačku dle požadavků, 16.9.2014
Poslední věta je pravdivá.Jakmile opotřebuji pojezdová kola, tak přestanu používat pojezd nebo sekačku vyhodím.Jako občan nemám na to, abych za 1600 kč kupoval do 7 let staré sekačky kolečka.Nemůžu za to, že jsem je do tří let nezničil.Dneska je... celý příspěvek >
Doporučte sekačku dle požadavků, 16.9.2014
Servisoval jsem mnohem dražší stroje než je sekačka.Přesto že jsem servis měl 30km, tak jsem využíval servis 150km vzdálený.To přijde nějak samo. Jestli budu trubka a špatně utáhnu vypouštěcí šroubek, sekačku budu rvát někam do svahu, natankuju... celý příspěvek >
Doporučte sekačku dle požadavků, 16.9.2014
V sekačce mám nůž 41 cm pro x430/434 od Mountfieldu. Po čtení tady jsem se rozhodl že ho nabrousím a to jsem taky udělal.Když jsem ho měl venku, napadlo mě, jestli by šel taky otočit když je nabroušený z obou stran a jakou by měl funkci.Teď hází... celý příspěvek >
Doporučte sekačku dle požadavků, 14.9.2014
Tazateli nemám asi co sdělit, protože lidi kteří zrovna musí sekat trávu i když je mokrá, tak zrovna 2x nechápu.To samé pojezd, seřizování výšky atd.Chtěl jsem se zeptat p. Martina na časté broušení.Nepozoruji, že by sekačka někdy nesekala.Budiš asi... celý příspěvek >
Vari global řinčí při rozjezdu, 12.9.2014
No kam to majitel Vari odveze, to už musí rozhodnout sám.Ono zas to nebude taková věda a třeba i v tom univerzálním servisu se ohání borec, který má navíc než na demontáž spojky u Hondy.
Vari global řinčí při rozjezdu, 12.9.2014
Vy to nemáte v záruce? Přeci je lepší když najde závadu servis, než když jim to donesete v pytlíku a budete chtít novou součástku.
Drtička větví, 10.9.2014
Lepší kdyby jste si to už konečně koupil, tu nadějnou vlaštovku, aby jste pochopil o čem je řeč, když někdo řekne, že to daroval, nebo že mu to nesmí přes práh.Je možné že tu taky děláte reklamu.
Drtička větví, 9.9.2014
Hlavně nečekejte zázraky.U toho se musí myslet, jako u každé jiné práce.Jestli to nejde štěpkovat dneska, tak to třeba půjde lépe za měsíc, kdy to uschne.Pak k tomu musíte mít nůžky(pákové) a připravit si materiál pro pomaluběžný štěpkovač.Jestli si... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika