Příspěvky uživatele - 45.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rider nebo traktor?, 29.4.2009
Souhlasím ale to už jsme na golfovém hřišti
Olej do sekačky, 29.4.2009
Ted´ bych se nebál říci že takový neznalý člověk jak píšete, bude po prečtení té plejády označení a rozboru olejů až do jeho molekulární struktury schopen nalejt do motoru i rozehřátý margarín, zde to vyznívá ve stylu motory pro zahradní techniku... celý příspěvek >
Rider nebo traktor?, 29.4.2009
Asi Vás ten poslední příspevěk s tou radou mulčovat 3x týdně rozhodil ale tak to není, způsob mulčování byl vynalezen právě proto aby se tráva nemusela uklízet ale sama se tzv.rozložíla, proto je také mulčovací ústrojí jiné než sekací a musí tu trávu... celý příspěvek >
Olej do sekačky, 29.4.2009
Proč si pořát myslíte že někdo zpochybnuje návod, každý kdo si něco koupí tak si ten návod přečte a podle znalostí se zachová =když má olej jiné značky s obdobnými parametry a třeba odlišnou cenou tak proč by ho nepoužil a nedal to sem jako svou... celý příspěvek >
Olej do sekačky, 29.4.2009
Zdravím všechny, když jsem nedávno začal navštěvovat tyto vlákna o zahradní technice tak jsem byl celkem nadšen že se zde vyměnují zkušenosti z používáním, opravami atd všeho co jen lze.Nadšen jsem byl jen do doby kdy jsem si dovolil dát i svůj... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu pro zenu?, 28.4.2009
Žasnu nad názory některých slovenských kolegů, občas se mi zdá že velmi špatně překládají a tudíž i zcestně odpovídají, dotazovala se žena na pilu pro občasné používání cca1x za měsíc na pár stromů tak proč by na to nestačila obič Partnerka za... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu pro zenu?, 28.4.2009
A ještě k tomu elektrocentrálu
Má cenu koupit jetý rider, 27.4.2009
Zdravim pokud si myslíte že je to jiná liga tak pouze v motoru, pokud máte na mysli ten za 55000,ale je to bez zbírání nebo mulcher a za 55000 se dá už dost vybírat z nových a pokud mrknete na Polsko tak tam ty ceny jsou ještě dostupnější než u nás... celý příspěvek >
Má cenu koupit jetý rider, 26.4.2009
Zdravím kdysi jsem byl ve stejné situaci a šel jsem z fin důvodů do staršího traktůrku, je to jako kupovat starší auto, může vydržet hodně nebo se podělat hned, psal jsem o tom ve vlákně Malotraktor kolem 60000, zatím šlape skvěle (nechci to... celý příspěvek >
Zahradní traktor do svahu, 23.4.2009
Zdravím, nebudu VÁM konkrétně nic nabízet jelikož zde jsou okamžité negativní reakce i když je zde něco popisováno z dlouhodobé prakse a pak se z toho vyvrbí zbytečná třenice.Svoje zkušenosti jsem popsal ve vlákně Malotraktor za 60000,sekám také ve... celý příspěvek >
Malotraktor kolem 60000, 22.4.2009
Cena řemenu adekvátní ceně traktoru, my spátečníci bez hydra ho dovedem lehce nahradit za 300kč
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 18.4.2009
Pro pana JS, tento Váš poslední příspěvek mě tedy opravdu mile překvapil a musím podotknout že na takovouto odpověd´bych nemohl nikdy ničím argumentovat a pokud by jste ji volil hned zpočátku tak ona debata by byla o dvou vzájemných odpovědích a... celý příspěvek >
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 18.4.2009
Opoměl jdem dodat že spotřebovávám i přezimujíci směs
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 18.4.2009
Nestydím se za to ani před přesilou kterou pan JS za ty 2roky zde získal že používám mix1/35,vyškolil jsem se jako kluk v 1969 na leteckých motorcích do kterých jsme si palivo vyráběly -metyl, nafta, petrák ricín kdy ty motorky s efektem... celý příspěvek >
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 17.4.2009
Je hezké pane JS že děláte zde anketu ale zcela zbytečně, je to jen proto aby jste si udržel renomé ale to přece máte dobré, a stále zbytečně znovu otevíráte diskusi o věci kterou nikdo nezpochybnuje, myslím že každý kdo si pilu koupí umí číst tak se... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika