Příspěvky uživatele - 168.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 9.3.2016 Obsahuje fotku
Dnes navečer, až nastane bezvětří a zítra ráno, půjdu udělat první postřik proti kadeřavosti od minulého jara a sice již tradičně Kuprikolem bez smáčedla. Podle aktuální fotky broskvoně u stěny je nejvyšší čas. Také srážky nějakou dobu nebudou, takže... celý příspěvek >
Papriky 2016, 6.3.2016
Já jsem napsal informaci obecně a vy, stejně jako jiní, můžete být výjimka. Váš nesouhlas to potvrzuje. To ovšem nic nemění na faktu, že za oknem, ať velkým nebo malým, bývá méně světla, než venku. Nedostatek světla pro rostliny za oknem řeší každý... celý příspěvek >
Cibulky - zničení, 5.3.2016
Proč zničit? Rostou snad v záhonu na pěstování zeleniny? Pokud ano, stačí pravidelně plít. A jsou-li v trávníku, stačí pravidelně sekat. 4m2 není tak velká plocha na nutné ničení chemií.
Houby na špalku lípy, poznáte je?, 5.3.2016
Mohla by to být Klanolístka obecná a je nejedlá.
Který z těchto postřiků mám použít?, 20.2.2016
Hmm, mě se doba postřiků nepřekrývá. Proto můj dotaz. Meruňka u nás odkvete zpravidla první a postřik proti kadeřavosti broskvoní musí být před květem. Prvním slivoním opadávají lístky zhruba tak až za 10-14 dní po posledním možném postřiku proti... celý příspěvek >
Který z těchto postřiků mám použít?, 20.2.2016
Pro 51.212: no to je  všeobecně známé, ale můžete být konkrétnější? Na co chcete aplikovat, kdy a proti jakým škůdcům a chorobám konkrétně. Já užívám Calypso, případně měďnatý Kuprikol také, ale ještě jsem nenašel důvod pomýšlet na jejich... celý příspěvek >
Který z těchto postřiků mám použít?, 20.2.2016
Stejně tak se v mnoha krajích neobejdete bez postřiku slivoní proti pilatce, chcete-li ze slivoní na podzim něco sklidit.
Který z těchto postřiků mám použít?, 20.2.2016
Nejvhodnější by ale asi bylo, kdyby si paní Jana stáhla z internetu návody k použití k jednotlivým přípravkům.(kdy, proti čemu, v jakém množství,...)
Který z těchto postřiků mám použít?, 20.2.2016
Mě by zajímalo, za jakým účelem chcete smíchat Calypso a Champion.
Poraďte prosím laikovi se zanedbanou meruňkou, 17.2.2016
Jen bych dodal, že v Tyrolích a Korutanech je k vidění dost příkladů, kdy jsou ovocné stromy a velmi často meruňky, doslova nalepené na zdech, pěstované jako palmety nebo se o to alespoň jejich majitelé snaží a velmi dobře tak v květu odolávají u... celý příspěvek >
Viktoria, 16.2.2016 Obsahuje fotku
Několik fotek z loňské úrody.
Jak ochránit skleník před slimáky, 15.2.2016 Obsahuje fotku
V červnu vloni to bylo každou noc zlikvidování více než 400 kusů slimáků mimo skleník, uvnitř to bylo vždy jen několik kusů
Pekingské zelí, 17.10.2015 Obsahuje fotku
Stejné rostliny o pět týdnů později, sklizeň začíná.
Škůdce na rajčatech, 4.10.2015
Zároveň na listech rostlin najdete i výtrusy těchto housenek. A když do rostliny silněji klepnete, nějaká housenka i spadne na zem.
Matčino, 2.10.2015 Obsahuje fotku
Letošní Matčino z vysokokmenu 600mnm, jv svah. A další Matčino méně vybarvené z 650m, jz svah.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika