Příspěvky uživatele - 175.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jalovec obecný - kde?, 7.1.2014
Dobrý večer. Jalovec jsem ještě neřízkoval, proto nemohu poradit. Zlomený jalovec drobet za střihněte a on obrazí. Za nějakou dobu bude zase chlapák.  Zdeněk
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 6.1.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer.  Je leden a počasí je slunečné jako v dubnu. U nás je ještě trošku sněhu tak akorát na běžky. Konečně jsem dokončil kamennou mísu a instaloval na podstavec. Zítra vyvrtám poslední odtokovou dírku a bude hotovo. Pokud bude i na... celý příspěvek >
Zničený skleník, 3.1.2014 Obsahuje fotku
Hlávka ke sklizni
Zničený skleník, 3.1.2014 Obsahuje fotku
další fotka
Zničený skleník, 3.1.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Jedná se o salát ledový - Ledáno.  Nesnáší letní horka, ale zato mu nevadí mráz. V této teplé zimě jsem opomenul větrat studené pařeniště a část hotových salátů se odporoučela na kompost. Tento salát se dá krásně pěstovat i v bonsaj... celý příspěvek >
Zničený skleník, 2.1.2014
Dobrý večer. Paní Verunko, kostra skleníku je pevná i při - 27. Vyzkoušeno v zimě 2012. Bohužel název a výrobce skleníku si již nepamatuji, ale v každé reklamě na skleníky je tento typ uváděn. Snáší i poměrně silné krupobití. Je v něm teplo a dneska... celý příspěvek >
Zničený skleník, 30.12.2013 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka   Zdeněk
Zničený skleník, 30.12.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Paní Verunko, nám se plně osvědčil tento polykarbonátový skleník s nosnou zelenou umělohmotnou konstukcí. Bydlíme ja horách a počasí nás opravdu nešetří. Základní čený umělohmotný rám je třeba řádně přikotvit k betonovému základu.... celý příspěvek >
Kopřivová jícha, 27.12.2013 Obsahuje fotku
Ještě další okurky ošetřované a zalévané kopřivovou jíchou bez jakékoliv ochrany proti povětrnostním vlivům.  
Kopřivová jícha, 27.12.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Také používám kopřivovou jíchu. Je fakt, že je to opravdový pušinec a životabudič. Kopřivy natrhám a zaleji vodou. V hnědém kbelíku s pokličkou pak vystavím na odlehlém místě přímému sluníčku a za několik dnů používám k zálivce.... celý příspěvek >
Zimovaní kaktusů - scvrkávání opuncie, 27.12.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Připojím něco o zimování opuncií. Tyto naprosto mrazuodolné kaktusy je třeba mít co nejvíce na sluníčku v chudé kamenité suťi a vyžadují sucho zvláště v zimně!!!  Těmto zajímavým rostlinkám nevadí i metr sněhu nebo holomráz.... celý příspěvek >
Jakou sekeru - prosím o radu, 19.12.2013
Dobrý večer. Všechny příspěvky jsem si přečetl a také zareaguji. Sekery zanačky Fiskárs jsou velice dobré - co skvělé! Také mám dvě. Paní, pokud nechcete zklamat manžela, nechte ho aby si sám vybral sekeru co potřebuje, která mu bude vyhovovat.... celý příspěvek >
Přepážky ve skleníku, 13.12.2013 Obsahuje fotku
Skleník
Přepážky ve skleníku, 13.12.2013 Obsahuje fotku
Pařeniště
Přepážky ve skleníku, 13.12.2013
Dobrý večer. Přikládám dvě fotky na kterých si můžete udělat vlastní úsudek jak vytvořit a čím přepážky ve skleníku. První je ´již funkční pařeniště zhotovené z umělohmotných reciklovaných desek 150 x 80 x 3 cm. Je to ucelený program a dají se... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika