Příspěvky uživatele - 165.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Už se mají vyndavat mečíky?, 8.9.2012
Nevím, jestli už je čas vyndat mečíky. Poslední ještě dokvétají, ty co už dávno odkvetly, mají stále pěkně zelené listy. Kdy se prosím mají správně vyndat ze země?
Recepty z cukety, 15.8.2012
Honzo, moc díky, už to jdu prohledat
Recepty z cukety, 15.8.2012
Poraďte prosím nějaký dobrý recept z cukety. Pěstuju ji poprvé a nějak nevím, co s ní. Už mám tři cca 20 cm a dnes jsem chtěla udělat k obědu nějaký recept odsud, ale nemohu tu nic najít. Díky.
Sklizeň rajčat 2012, 14.8.2012
Mirku, měl jste pravdu. Po návratu z dovolené nádherný trs, celý žlutý . Jsou dobrá, chuťově mi ale přijdou ještě lepší červená, která jste mi určil jako Idyl. Jsou úplně slaďoučká, žádná kyselá příchuť, prostě delikateska. Balkónovky Vilma a Venus... celý příspěvek >
Kdy roubovat nebo očkovat třešně, 10.8.2012
Aha, tak děkuji, nechám kousek řapíku, abych viděla, jak dopadla premiéra
Kdy roubovat nebo očkovat třešně, 10.8.2012
Mockrát děkuji, je to vysvětleno pěkně, snad to zvládnu
Kdy roubovat nebo očkovat třešně, 9.8.2012
Také bych potřebovala naroubovat třešeň, myslela jsem že to jde jen v předjaří, ale teď čtu, že by se to mohlo i právě teď. Problém je v tom, že vůbec nevím, jak se to dělá. Nevíte někdo nějaký odkaz na netu, kde je to polopaticky vysvětlené? Pláňku... celý příspěvek >
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 19.7.2012
Tak jsem to zavařila podle vašeho receptu. Jen mi nálev přišel dosti málo sladký. Potom jsem koukala na nějaké další recepty a prakticky ve všech bylo toho cukru více. Tak doufám, že když to máte vyzkoušené, tak že budou fakt dobré, už jsem na ně... celý příspěvek >
Poradíte, co s touto třešní?, 19.7.2012
No tak toto se mi zdá opravdu zajímavé řešení Doufám, že to zvládneme i jako laici. Pro nás by ta technika byla problém. Takhle strom snad zvládneme naložit na káru a převézt na 15 km vzdálené nové stanoviště. Jinak jsem opravdu moc ráda, že se... celý příspěvek >
Poradíte, co s touto třešní?, 16.7.2012
Moc děkuji za všechny vaše rady. Strom tedy uřízneme, budu muset někde nastudovat, jak se takový zásah dělá, jsem totiž naprostý laik. A žádného odborníka v okolí neznám. Stejně tak to bude i s roubováním na ten menší stromek. No, mám se co učit :))... celý příspěvek >
Poradíte, co s touto třešní?, 15.7.2012 Obsahuje fotku
Asi před cca osmi lety jsme zasadili třešeň, ale vyrostl z ní takový nepěkný strom. Je takový nerovnoměrný a v určitých místech mu jakoby chybí větve. Navíc je už dost vysoký a právě v té výšce má nejvíce třešní. Ty jsou fakt výborné, ohromné... celý příspěvek >
Kdo poradí názvy rostlin?, 15.7.2012 Obsahuje fotku
Prosím také o určení rostliny, jestli je to něco, co stojí si za to nechat, nebo jestli je to obyčejný plevel :) ten největší list má v průměru tak 15-20 cm.
Osázení hlubokého jezírka, 15.7.2012
Aha, tak díky, rostliny vyndám a nasypu kolem nich do kyblíků štěrk, snad to tak bude správně :))
Osázení hlubokého jezírka, 13.7.2012
Zdeňku díky, už zkoumám odrůdy leknínů :)
Osázení hlubokého jezírka, 13.7.2012
Lído, díky za reakci, zvážíme tedy odrůdu. A nějaké rozšíření jezírka časem také určitě plánujeme :) i když zatím to moc vymyšleno nemáme :(
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika