Příspěvky uživatele - 9.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Převislé jahody - housenky, 25.5.2014
Rozmačkat taky ne? Hanča
Převislé jahody - housenky, 25.5.2014
Což je třeba rozmačkat nebo jen oklepat a shodit někam úplně dolů? Se všemi housenkami na balkonovkách to tak dělám. Pkud těch truhlíků nemáte hektar, je to jednodušší, než vymýšlet chemii. Hanča
Šedé skvrny na muškátech, 25.5.2014
Tipuju spálení od slunce. Muškát je sice odolný, ale mladé rostliny si musí zvykat.
Něco o rajčatech odjinud, 24.5.2014
Má to pár much. Sázím rajčata děložními lístky do země, takže první internodium je v zemi. fungovalo by to i výš? Znamenalo by to sázet mělce, max po děložní lístky. Pak mi tam chybí jak hustě je ten drát namotaný a jak utažený. A taky kdy se to... celý příspěvek >
Prosím o radu jak zastříhnout angrešt a rybíz, 22.5.2014
Dalších 5 roků nestříhejte nic.
Plevel, 18.5.2014
Nepomůže nic, než trvalý "boj" jakýmikoliv prostředky. V půdě je semenná banka a když porost zničíte, za čas kratší či delší vstanou noví bojovníci. Univerzální zázračný ideální ekologický šetrný razantní trvalý způsob nebo prostředek neexistuje. Je... celý příspěvek >
Nemoc angreštu, 17.5.2014
No připadne mi zvláštní, že - jak to chápu já - spousta pěstitelů kteří běžně stromy a jiné rostliny chemicky ošetřují, tak angrešt ošetřovat odmítají a radši jej vykopou. Podlé té logiky by už na zahradě neměli mít nic. Připadne mi to trochu... celý příspěvek >
Nemoc angreštu, 17.5.2014
To mi hlava nebere. Meruňku jste stříkal, jste odpůrcem chemie, Angrešty jste zlikvidoval protože se musí střikat.
Mšice na rybízu, 17.5.2014
Nijak. Nechávám na zahradě odkvetlé trvalky přes zimu a seřezávám je až na jaře, protože v jejich dutých stoncích přezimují slunéčka. Letos nenám mšice vůbec, loni i předloni něco bylo, ale nikdy ne tolik, abych to musela nějak řešit. Hanča
Nemoc angreštu, 17.5.2014
Zahrada nefunguje způsobem "hup na krávu už je tele". Když seženete letos velkou kontejnerovou sazenici, příští rok pár kuliček najdete. Minulý týden jsem u Starkla angrešty viděl. 
Nemoc angreštu, 16.5.2014
Nejsem si jistý, ale mám dojem, že postřik sírou není u olistěných angreštů možný, shodí listy.
Nemoc angreštu, 16.5.2014
A už jste je ochutnal? Nerbo zavařil jako kompot?
Nemoc angreštu, 16.5.2014
Je to padlí, napadené plody nezachráníte. Hledejte v příspěvcích, jsou tu o tom rozsáhlá vlákna.
Brambory ještě nevylezly, 16.5.2014
132.76 dal odkaz na výborný zdroj. Kdo se moc ptá, moc se dozví. Když jste je utopil, nedělat proorávku, ale převláčet. Oborat až všechny vyrazí.
Co dělat se dvěma hektary louky a traktorem?, 15.5.2014
Mi tam vadilo to spojení "pokosit klidně". Závěrečná poznámka byla spíš obecná pro všechny diskutéry. Manželka pracuje manuálně, 2 směny, 3 směny, 12 ky, noční 12 ky, soboty, neděle. Samozřejmě bez NV, protože fabrikantu se vyplatí to těma pár... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika