Příspěvky uživatele - 16.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Umývání brambor při sklizni?, 23.7.2009
A to Vám ten hypermangan chutná?
Cibule - skladování, 21.7.2009
Odpovídat na cibuli se nikomu nechce, tak se toho ujmu s mými zkušenostmi.Cibuli sklízím, když poléhá nať asi ze 75%. když jsem jí nechal dlouho v zemi-až se ztratila nať, to je velmi špatně. Začne znovu růst pak hnije při uskladnění.Sousedé ještě... celý příspěvek >
Kompost a tráva, 16.7.2009
Poslední odstavec předešlého příspěvku mohu potvrdit, proschlá posekaná tráva na kompostu nezapáchá a líp se rozkládá, nevytvoří se zpečené koláče špatně rozložené trávy.
Květ smilku růžového roste z okurky, 16.7.2009
Při sběru okurek jsem zjistil, že vedle květů okurky vyrostl stonek cca 5cm a na něm je květ smilku růžového. Je tam beze změny již asi 14 dní.
Vzorky napadanych plodu - diagnoza?, 15.7.2009
Na některých obrázcí se domnívám, že je to poškození od krup. Např. na snímku č.7 je proděravělý i list vpravo.
Šištičky na thůjích, 15.7.2009
Hnědé šištičky jsou patrně loňské dozrálé zelené šištičky. Nejlépe se jich zbavíte otrháním.Ať Vám tůje rostou do krásy.
Sklizeň česneku, 13.7.2009
Nezpůsobí to nic. Řádně nechte uschnout na větraném místě, pak stejně se nať a kořínky krátí tak, jak je zahrádkář zvylý.Já je zkracuji na cca 30 cm a věším je po cca 20 kusech/dle velikosti palic/. Nově se zde uvádí nechat palice delší a nastrkat do... celý příspěvek >
Hledám určitý listnatý strom a nevím, jak se jmenuje, 13.7.2009
Informací o stromě je málo, ale může to být katalpa.
Ochrana stromků v zimě před okusem zvěří, 10.7.2009
Aspoň hlavní výhony, které chcete chránit, před zimou natřete tím, co v lese chrání terminály smrčků a u nás dubů. Místní hajní Vám poradí, kde to sehnat.
Blecha ze zahrady do bytu?, 8.7.2009
Hlavně nepanikařit, příspěvek z 12.5.2009-to je dost dobrý návod, jak máte postupovat.
Jak se zbavit kuny?, 2.7.2009
Dělá ráda rámus.Najde-li na půdě prázdou plechovku, dlouho s ní dovádí a dělá pekelný hluk.
Pekingské zelí, 2.7.2009
Tak to opravdu funguje, zasadil jsem MONAKO a CONCORD pekingské zelí, sazenice nevyběhly do květu, jak bych u normálních peg.zelí předpokládal, ale vytvořily se pěkné hlávky a včera jsem něl první salát. Další várku zasadím v červenci-nebo kdy je... celý příspěvek >
Sešlapávání natě cibule, 1.7.2009
Děkuji za objasnění, předpokládal jsem to, jenže soused sešlapává nať ještě zelené cibule mnoho let, tak jsem znejistil, zda to není správné řešení.
Klanopraška čínská, 1.7.2009
Klanoprašku -plody suším a přidávám do šípkového čaje a to jeden až dva grance na 1L vody. Plodí mi už asi osmým rokem, letos je velká násada. Rostlina , aspoň u mne v teplejší oblasti, nevymrzá.
Sešlapávání natě cibule, 30.6.2009
Má se sešlapávat nať cibule?Pokud ano, proč se sešlapává, a kdy začít.Děkuji za informace.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika