Příspěvky uživatele - Registrovanýuživatel

Zloutnuti a usychani listu rajcat v pude s ulezelou mrvou - obrazek, 26.7.2018
Plísen bramborová.
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 26.7.2018
Jejich cca 100ks, různé druhy, od každého asi 3ks tzn. 30druhů, záhony z ohrad z palet tzn. 1200x800mm a 12ks rajčat na paletě. Fotit nebudu, protože na rajčata už je žalostný pohled, jen vršky se teď zase rozjíždí, nejvyšší mám Golkrone asi 3m,... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 26.7.2018 Obsahuje fotku
Další várka - 19kg. Rajčata po těch teplých nocích ožila a začala zase růst a plodit. Akorát se rajčata začínají na tom slunci vařit a měknout.
Rajčata - hnědnutí květů, odpadávání - prosba o radu, 26.7.2018
Jestli vám ten třetí postřik nepomůže tak jste zvolila bud špatný prostředek nebo je ta chemie k ničemu.
Rajčata - hnědnutí květů, odpadávání - prosba o radu, 24.7.2018
Já nic neměním, nejsem si jistý jakou životnost mají ty spóry, ale nechal bych supstrát v zimě promrznout. Jinak se šíří vzduchem tzn. že když jsou podmínky tak zase dorazí. Zkuste si někde něco vyčíst.
Rajčata - hnědnutí květů, odpadávání - prosba o radu, 23.7.2018
Nevím v jaké fázi máte rajčata, jestli už sklízíte nebo ne, jestli jsou ještě zelené a máte koupený ten acrobat tak bych ještě stříknu do konce daleko. Počasí je suché tak nevím, na uvážení každého soudruha. To koupené nemusí být špatné, někdy se to... celý příspěvek >
Rajčata - hnědnutí květů, odpadávání - prosba o radu, 23.7.2018
Jsem si jistý. To jsou květy, které rostlina neuživila nebo nabyli opýlené a jednoduše uvadli a uschli. Ten rozdíl v rostlinách je buď umístěním nebo odolností. Koukněte na fotky.
Rajčata - hnědnutí květů, odpadávání - prosba o radu, 23.7.2018
Plíseň bramboru.
Paprika Rodrigo, 22.7.2018
Chuť bez vůně neexistuje a jestli vám chutnají všechny stejně tak se vám povedlo vypěstovat "supermarketovky" a mohl jste si ušetřit běhání s konvema, je fakt, že na ty čalamády to stačí. Berte to s humorem.
Paprika Rodrigo, 22.7.2018
Asi jste mi nerozuměl, jde mi o to, který druh paprik je nejvoňavější při vaření, pod maso, plněné apod. jestli je tedy takto používáte.
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 22.7.2018 Obsahuje fotku
Další várka - 15kg:
Paprika Rodrigo, 22.7.2018
Nádhera, všiml jsem se, že ty žluté papriky hodně pěstují i Maďaři (ytb), moc jsem jim nevěřil, ale vyzkopušel jsem z krámu a docela voněli, ty domácí musí být ještě lepší, která nejvíce voní při vaření, jestli jste už zkoušel, když tak dejte... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 22.7.2018
Nevím jestli je to reakce na mě, ale já na eBay.
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 20.7.2018
Ty sklenice jsou perfektní "škoda jich zožrať", ta pečlivost je obdivuhodná.  Já: elek. mlýnek na maso, kovové sítko+zběračka, svařit a zavařit. 
Rajčat plíseň?, 20.7.2018
Mrazem.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika