Příspěvky uživatele - 187.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou máte filtraci a objem vody?, 23.8.2008
Martin Hrkal: Díky, naprosto souhlasím, ale ten kaldnes byl prostě jen jeden z mnoha příkladů :-) host:  xxx.xxx.197.87 jinak co se týče jezírek, která fungují na přírodní filtraci, jde taky o to, zda to dokážete sám dostatečně dobře osadit,... celý příspěvek >
Jakou máte filtraci a objem vody?, 22.8.2008
promiňte, došlo mi, že jsem nenapsal to podstatné, pokud někdo napíše pouze objem jezírka a své filtrace, tak vám tento údaj příliš platný nebude ať už z výše uvedených důvodů, nebo proste proto, že každé jezírko je unikát:)
Jakou máte filtraci a objem vody?, 22.8.2008
ono je tu víc kategorií a podle nich se nejspíš budou různit objemy, alespoň si myslim: 1) DIY filtrace - doma vytvořené systémy - například kopie kaldnesu s nařezanými husími krky a pod. jsou obvykle objemem větší než ty s originál médiem, a nejen... celý příspěvek >
Jak napojit čerpadlo (zasuvku) ve venkovnim prostredi?, 17.8.2008
Já mám nataženou prodlužku a mám jí celou hozenou na dvou cihlách pod kýblem :D   pravda, žře to asi není to nejlepší řešení: D
Jezírko bez el. proudu, 17.8.2008
Já jen pořád trošku u solar nevím, jestli třeba na vysočině, kde máme sluníčko jednou za rok by dokázalo čerpadlo fungovat... :-/
Jezírko bez el. proudu, 17.8.2008
To by možná fungovalo, ale každé jezírko je jiné, proto je to pořád trošku alchymie :)
Koi se vytřeli, 16.8.2008
Tak před pár dny se vylíhli, bohužel, fotky zatím nebudou :(při jejich velikosti se zatím s mým fotakem moc vyfotit nedají, takže fotky až časem, už jsme jednou museli vyčistit jejich nádrž, takže mohu i přiložit počet... zatím jich je 146!!! :)
Jezírko bez el. proudu, 16.8.2008
nemáte tam potok? nebo tak něco, trvalý přítok vody by to možná vyřešil, jinak mě napadá leda použít solární čerpadla... například OASE má nějakou řadu tuším Solar Jet, nebo tak, ale nemám s tím zkušenosti...
Omnipur, 15.8.2008
pěna většinou znamená že je ve vodě přilíš organických sloučenin uhlíku, či bůhví čeho (DOC's - Dissolved organic carbon). Ty pak způsobují právě tu nechutnou pěnu, jediné co může pomoci je asi kvalitní filtrace, skimmer... eventuelně pokud máte na... celý příspěvek >
jezírko a legislativa, 14.8.2008
Je to už dlouho, co jsem měl na střední katastrální správu, ale my jsme se učili něco o tom, že stavby, které jsou pod úrovní terénu není nutné ani ohlašovat ani na ně mít povolení/kolaudace a td. Nevím, je to možná blábol, každopádně je lepší mít... celý příspěvek >
Jak vysát nečistoty ze dna?, 13.8.2008
Tohle vím, jen mi přijde pro běžnou údržbu jednou za rok, kupovat vysavač za 3-4 tis.
Jak vysát nečistoty ze dna?, 12.8.2008
Dobrý den, nebylo by spíš lepší pátrat po tom, proč tam je řasa, než se jí snažit vysát? Máte funkční filtraci UV Lampu?
kolik vody se vypaří za den?, 12.8.2008
to je přece hloupost, ne? ten kýbl se prohřeje za pár hodin a při tak malinkatém objemu se odpaří daleko víc, než ze 7m3
Koi se vytřeli, 8.8.2008 Obsahuje fotku
 jen jsem se chtěl podělit o radost, dneska se mi vytřeli Koiáčci :) takže pokud se mi podaří odchovat snad bych měl mít kupu malých rybiček:) Otázka pro odborníky: Je výtěr znamením dobré kvality vody? Jakmile bude potěr odchovaný do rozumné... celý příspěvek >
voda z medenych okapu, 2.8.2008
já mám pocit, že zrovna Koi jsou na měď dost citliví, navíc nevím, jestli bych si všechen hnus ze střechy chtěl svádět do jezírka, nevím...
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika