Příspěvky uživatele - 91.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Usychání větví, 10.6.2013
Nesytka to není.Napadená je jen část nad naroubováním.Dřevo je hnědé lámavé spíš nějaká houba snad hlivka.Nevím.Stejně vypadají i třešně.
Usychání větví, 10.6.2013 Obsahuje fotku
ještě jeden
Usychání větví, 10.6.2013 Obsahuje fotku
další
Usychání větví, 10.6.2013 Obsahuje fotku
Prosím pomozte, Opravdu si nevím rady.Přikládám foto.
Houby, 18.5.2013
Ve skleníku, pařeniští místy i v zahradě po rozhrábnutí zeminy jsou silně cítit hoby.Na zbytcích kůry a dřeva od mulčování je bílý povlak možná mycelíum.Tento povlak je i třeba na cibulkách tulipánů.Může toto spůsobovat hynutí rostlin?Co proti tomu... celý příspěvek >
Postřiky, 15.5.2013
Poslední roky se mi zdá že používám různé postřiky stále častěji.Choroby a různí škůdci jakoby příbývali.Dřív mi stačil jeden postřik v zimě a pak tak jen mšice.Dnes podle návodů postřiky opakovat snad každý týden.Pomalu abych postřkovač ani nesudal... celý příspěvek >
Mačeta vs. sekyrka, 12.5.2013
Titulek by neměl znít mačeta vs sekyra ale co kde použít. 
Mačeta vs. sekyrka, 12.5.2013
Vlastním tři mačety koupené v 70tých létech v Lověně.Udajně takové se vyváželi na Kubu.Cena kolem 50Kčs.Tvar každý jiný, materiál podobný jako na kosy.Musí se často brosit.Já s ní přeseknu živé větve do 2cm.
Rady ohladne upravy travnika, 11.5.2013
Určitě máte důvod mít kvalitní trávník.Mi připadají takové sterilní a zbytečně prácné.Já jen sekám.Na jaře mám trvník plný sedmikrásek, sněženek,krkusu, narcisů,petrklíčů, potom česnek, pampelišky(ty sekám než odkvetou)Vnoučata stáví stany, hrají... celý příspěvek >
Maliny znicene herbicidom, 10.5.2013
Jestli použil Roundup Biaktiv nebo podobné nezbývá než zasadit nové.Ani nemusíte odstraňovat ty zničené.Mám to vyskošené když jsem potřeboval odstranit napadené.Soused je sice asi blb ale stčilo postříkat jen ty rostliny které prorůstali přes... celý příspěvek >
Starší kanadské borůvky, 2.5.2013
Každé pravidlo má své vyjímky.Já hnojím pravidelně.K pěstování k.borůvek jsem se dostal daké před řadou let.Řídim se podle několike zahrádkářských publikací.K hnojení používám rozložený kravský nebo koňský hnůj případně kombinovaná hnojiva pro... celý příspěvek >
Starší kanadské borůvky, 28.4.2013
Domnívám se že opak je pravdou.Při zadání hnojení kanadských borůvek vyjede ředa návodů.Někde jsem i četl"co si myslíte že stačí je málo"Je třeba se vyvarovat vápna.
Usychání větví, 28.4.2013
Zmlazováni znám.Jen už ho takřka nemusím dělat.Usychají i loňské větve.A to kdykoliv během vegetace.Susedy zabývajícíse zahradkařením nemám.
Usychání větví, 27.4.2013
Na angreštu, rybízu ale i na dalších ovocných keřích a stromcích mi prosychají celé větve až postupně uschne celý keřík.U angreštu schne jen naroubovaná korunka, podnož je zdravá.Větve jsou na řezu hnědé a snadno se odlamují.Můžete poradit co s tím.
Kamčatská borůvka - proč se jí nedaří?, 27.4.2013
Myslím že je to i odrůdou já je mám rozdílné i po několika létech.Mají i rozdílnou chuť.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika