Příspěvky uživatele - 248.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to úplný konec?, 4.7.2017
Jen k těm odrůdám u sousedů - Darina byla letos OK, odešlo jen pár drobných větviček, stříkaná 2x Horizonem, ale zmiňovaná Harcot odešla totálně celá (asi nestříkali).           Lída
Listy rajčat - cestičky?, 4.7.2017
Je to vrtalka, na agromanuálu doporučují postřik Vertimec. A nedá mi to... "objevily"!              Lída
Jahodníky mají vysoké listy, proč?, 4.7.2017
Karmen mívají třetím rokem už drobnější jahody. Jinak je sázím začátkem srpna (už nakelímkované) většinou po bramborách, pod kterými byl hnůj, zjara a po sklizni dostanou Cererit a na zimu dávám mezi řádky kompost. Lída
Jahodníky mají vysoké listy, proč?, 3.7.2017
Karmen rostou bujně a dělají větší trsy, moje mívají tak 25cm na výšku. Ale pěstuji je vždy jen na dvě sklizně, pak si dělám nové. Záleží také, čím jste hnojila (a co měly v půdě před výsadbou), možná měly víc dusíku.... celý příspěvek >
Stříhání rezavých částí horizontálního jalovce, 3.7.2017
Pokud se vám poklesem některých větví objevily starší rezavé jehličky na vnitřních částech keře, tak já to nechávám, ony to během léta nové přírůstky přikryjí (dělá mi to J.h.Golden Carpet). Ale také mne to štve.  Jenže poslední léta byla suchá... celý příspěvek >
Co je to na těch listech?, 1.7.2017
Jsou to projevy rzi hrušňové (nejdřív skvrnky, pak bradavičky). Je tady několik vláken o ní, pročtěte si je.           Lída
Túje "ozdobená" popínavkou, 1.7.2017
Kamarádce vlezl do jalovce brslen fortuneův (zelenobílý), pěkně si šplhá nahoru (už je cca 150cm od země) a vypadá do pěkně, navíc neopadává, takže ozdoba je celoroční .           Lída
Barva hortenzie, 1.7.2017
Moje latnatá Pinky Winky se také vybarvuje postupně - od růžovobílé přes růžovou do červena, navíc barva v každém květenství postupuje odspodu nahoru. Zatím má jen malá zelená poupátka, letos jsem ji ořezala fest, tak jí to chvilku trvalo. Na... celý příspěvek >
Voda z 40m vrtané studny, 30.6.2015
Tak dejte jen chlorovou tabletu podle návodu, nic víc.
Trávník - spáleno herbicidem?, 30.6.2015
Jak hodně je ten rákos čerstvý? Mám podobnou zkušenost a na vině byl rákos. Sousedi jsou velmi silně proti chemii, takže u těch mých bylo použití herbicidu vyloučeno, Rozhodli se ale (tedy tatínek sousedky dovezl a nainstaloval) rákosovou... celý příspěvek >
Brambory, 30.6.2015
v rusku měli kukuřici jako telegrafní sloupy... ... tak daleko od sebe! Taky záleží, kde měl metr nulu. Ten zlomený v dílně a ten zapichovací 20 cm pod patou brázdy. Moje sadbové Princess zapomenutépod okýnkem ve sklepě mají nať dlouhou... celý příspěvek >
Krovinorez HSQ 535 rx - problem, 30.6.2015
Máte to na straně 88 v Návodu k použití. Při čtení návodu používejte hlavu, nejlépe vlastní.
Sazenice ruží od Starkl - nechytili sa, 29.6.2015
STARKL je především franšíza. Vždy záleží na konkrétní produkční školce i překupníkovi, v jakém stavu rostlinky dostanete. Pokud si myslíte, už při převzetí, že to rostlinky nerozchodí nebo Vaše znalosti k záchraně nestačí, pak reklamujte, nebo si... celý příspěvek >
Brouk, 29.6.2015
Přípravky na bázi fosforečnanu železnatého konzumentům mrtvolek slimáků neublíží. S těmi na mázi metaldehydu je to horší. Bohužel ty jsou více oblíbené...
Štepenie čerešní, 29.6.2015
Venku v polostínu nebo u východní strany domu.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika