Příspěvky uživatele - 136.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím tedy stříkat a kdy?, 26.3.2008
Loni si mé 2 švestky oblíbily mšice.Stříknul jsem to mospilanem(snad to píšu správně).Kmínek jsem obalil muchlapkou ale mravenci obětovali několik desítek svých bližních na most..Hezký večer přeje Pepík.
Hlíva ústřičná - likvidace pařezů, 26.3.2008
Koncem zimy 2007 jsem kácel stromy-jabloň, třešeň a hrušku.Na jaře jsem navrtal otvory a zastrčil špalíčky se sadbou.vyšly asi 4ks na pařez, zdálo se mi to málo. V létě mi známý přivezl sadbu hlívy, šlo u nějaké plevy prorostlé podhoubím, snad z... celý příspěvek >
Kamčatská borůvka - lonicera, 26.3.2008
Zimolez mám na zahradě 7-8let.Objednával jsem je v zahradnictví Chovanec.Nedávám jim žádnou přehnanou péči, čas od času je zaliju.Plody nejsou tak výstavní jako na některých fotkách.Ale plodí pravidelně a je to milé si koncem května utrhnout na... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 25.3.2008
Několikrát zde byly probrány výhody/nevýhody pálení z myrobalánu.Výhodu bych viděl v tom že se jedná o křoví.Když plody uzrají je snadné dát pod keř plachtu a několika údery klackem sklidit úrodu.Mlátit do švestky s kterou se piplám, to bych si asi... celý příspěvek >
Stříhání broskvoní v únoru?, 25.3.2008
Nechci vnášet zmatek ale pod pojmem dlouhý řez si představuju naopak řez při kterém odstřihnu většinu větve.Mám větve kosterní, pak polokosterní a na nich plodné.Z těch plodných na jaře ponechám první silný výhon u polokosterní větve a zbytek... celý příspěvek >
jaká odruda na vysočinu pro nadmořskou výšku 613, 25.3.2008
Mám zahradu ve výšce 400m.Je v souvislé zástavbě a tak si nemohu vybírat ani tvar (úzký obdélník) ani stavby v sousedství.Broskvoně (RH a Luna) mám vysazeny tak, že jsou zdmi chráněny od jihu.Jiné místo jsem neměl.Mám je tudíž chráněny před sluncem v... celý příspěvek >
Roubování třešně, 25.3.2008
Já taky ne.V této diskusi se zabýváme velikostí ponechaného čípku, průměry roubovaných větví, průchodem mízy přes větve, kvalitními vosky atd.Nikoho nenabádám k tomuto způsobu "řezu"!!!Odolnost a životaschopnost této třešně, to jak... celý příspěvek >
redwin, 25.3.2008
Máte zkušenosti s touto odrůdou? Dá se sehnat? Zajímá mně její brzká doba zrání. V zahradnictvích (plzeňsko), které jsem navštívil jsem ji neviděl. Pepík
Odolné odrůdy révy - kde koupit?, 25.3.2008
Omlouvám se za zpoždění.Jak Vostorg tak Prim mi plodily.Vostorg mi poničila černá skvrnitost, kterou jsem si zavlekl do záhonu se zemí, pořád jsem se zaobíral zkroucenými listy a přehlédl jsem černé ranky na dřevě.S plodností jsem spokojen, Prim... celý příspěvek >
Roubování třešně, 24.3.2008
Viděl jsem na vlastní oči "řez"provedený tak, že dotyčný vzal motorovou pilu a ve výši kam dosáhl třešeň,cca 40-50let, zarovnal.Pahýly měly i přes 20cm v průměru.Po více jak 5 letech je na stromě opět koruna okolo 5m průměru a strom... celý příspěvek >
meruňky z Francie, 3.3.2008
Na trhu se objevují meruňky z Francie, mají ve jménu registrační značku (Kioto, Pinkcot). Mají být odolnější vůči mrazu. Máte někdo již zkušenosti s pěstováním v horších podmínkách. Děkuji. Pepík
správný výběr, 3.3.2008
Prohlédněte si pomologický atlas a u popisu odrůd se zaměřte na poznámku - vhodná pro pěstování v okrajových oblastech. Mělo by to být bez problémů. Pepík
Odolné odrůdy révy - kde koupit?, 3.3.2008
Mám odrůdy Prim, Vostorg, Kodrianka, nyní jsem vysadil Krystal. Jsem spokojen. Krystal jsem sehnal na drozdin.cz. Mají tam i jiné. Nevím, jestli to není nepovolená reklama?!?!?! Zdraví Pepík
Řez vína, 2.3.2008
Nejsem odborník na řez révy, mám několik hlav stolních odrůd.Myslím si že na podzim keř uloží do kořenů výživu na růst v příštím roce úměrnou velikosti keře.Když při řezu necháme na keři několik pahýlů,tak ten tlak mízy pro celý keř těmito... celý příspěvek >
Roubování třešně, 2.3.2008
Na začátku této diskuse byl můj dotaz.Děkuji Vám za odpovědi.Po 20.lednu, po přejití mrazů jsem odřízl rouby na dvou chrupkách v okolí,odrůdy neznám.Rouby jsem da do ledničky.Při hezkém počasí jsem 24.února zkusil roubovat.Nakonec jsem zvolil... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika