Příspěvky uživatele - 136.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré odrůdy, 28.9.2008
Smiřické by snad mělo být letní jablko, zrající pár dní před odrůdou průsvitné letní.Bez záruky.Pepík
vyřezání výhonů, 23.9.2008
Stromy (15-20 let)měly původně terminál, ten jsem odřízl nad rozvětvením, na které pohodlně dosáhnu ze štaflí.Pak vyrazily vlky.Pepík
Kdo pozná jablko?, 22.9.2008
Podobné zelené jablko, spíše placatější, s výraznými žebry a velmi kyselé pamatuju z dob dětství.Vešlo se tak 1 do dlaně.V pomologii z 50.let bylo uvedeno jablko, které se snad jmenovalo zelenče, nebo zelené,+něco k tomu.Nevím proč, ale v tom druhém... celý příspěvek >
můžu ještě zachránit staré jabloně?, 9.9.2008
Nevím, jak velkou máte zahradu.Jestli nepočítáte s pěstováním jablek ve velkém, na prodej nebo na pálení, tak pro rodinu stačí po jednom stromu od podzimního, zimního a pozdně zimního.Hodně lidí je nadšeno z úrody, snáší do sklepa... celý příspěvek >
Moruše s nejlepšími plody - jaký kultivar?, 30.8.2008
V jakémsi příspěvku o moruších jsem četl, že mají růst kdesi v Plzni???Víte někdo něco konkrétního?Děkuji.Pepík.
Co trápí révu?, 29.8.2008
Na podzim, před dešti posypu půdu okolo keřů tzv.hořkou solí, a nakypřím.Doufám, že se hořčík dostane s deštěm do půdy a ke kořenům.Jaký je váš názor na tento pokus?Děkuji.Pepík.
Stříhání jednoduše - broskev, 29.8.2008
Letos mi silně zařádila kadeřavost.Zvláště Red Haven to odnesl.Přišel téměř o všechny listy a plody.V létě vyrazily nové listy.Je zajímavé, že ze silných větví, ramen,vyrazilo mnoho nových, poměrně silných letorostů.Zdraví Pepík.
spirála na rajčata a okurky, 29.8.2008
Pěstuji pouze pár rajčat pro vlastní potřebu, volně na záhoně.Na kůly používám latě nařezané ze starých prken.Do latí mám vyvrtáno několik otvorů o prům.4-5 mm.Do nich strkám staré hřebíky.Jako ůvazky používám pásky pružné tkaniny, např. z... celý příspěvek >
Brouci na třešni, 27.8.2008
Jak je ten listokaz veliký??Do pet lahví se sladkou vodou jsem nachytal něco mezi můrou a broukem, tělo asi 1 cm, křídla asi taky tak.Nijak jsem je nepitval, ale zdá se mi že neměli ty tvrdé krovky.Nachytal jsem je v noci.Pepík
Starkinson, 27.8.2008
Je to opravdu starkrimson delicious.Kupoval jsem jej v r.1976 v dnes již zaniklé školce v Pňovanech u Stříbra.Právě ta hořce sladká chuť (jak ji definoval p.Vysloužil) mi nesedí.S namrznutím v květu jsem problémy neměl.Letos je násada plodů veliká,... celý příspěvek >
Starkinson, 26.8.2008
Tuto odrůdu mám snad na zahradě.Barva je sytě červená až do fialova.U kalichu jsou výrazná žebra.Plody jsou takové šišaté.Když je málo plodů jsou docela velké, v opačném případě množství malých nevyrovnaných plodů.Chuť sladká ale nevýrazná,... celý příspěvek >
Hniloba letních jablek, 15.8.2008
Nemohou v tom mít prsty, pardon kusadla, také sršně a vosy?Zdá se mi, že jablky začínají hnít vždy po nakousání od vos.Pepík
Ochrana proti vosám a ptákům, 10.8.2008
Rozvěšuji pet lahve, dávám do nich vodu s cukrem a přilívám trochu vína-rybízáku.Pepík.
okurky nakládačky - pěstování vertikálně, 18.5.2008
Okurky jsou hrubo a jemno ostné.Říká se že ty s hrubým povrchem jsou odolnější.Jinak mrkněte na Sempra, Oseva nebo Holman.Tam se dozvíte víc.Pepík
Jedná se také o vlnovníka nebo roztoče? Jak na něj jednou provždy?, 18.5.2008
Chtěl bych se zeptat na použití přípravku Mospilan nebo Decis Flow na vlnovníka a hálčivce.Máte někdo zkušenosti?Jestliže se tito roztoči schovávají pod kůrou, nemám volné cáry kůry z kmínků raději strhnout?Děkuji.Pepík
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika