Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr pily, 20.10.2007
Tak mne to také čeká, moje 12 let stará Partner 351, pomalu ale jistě odchází - největší problém jsou šrouby na uchycení lišty - pomalu ale jistě vylézají - u této pily jsou bohužel pouze zalisované v plastu...Jinak jsem s ní velmi... celý příspěvek >
Stihl a internet, 20.10.2007
Je pravda že jsem se párkrát "spálil", ale jinak mám zkušenosti vesměs dobré. Preferuji nejdříve si výrobek osahat "naživo" a teprve potom kupovat. Také přemýšlím o nákupu pily - mám Partner 351 a za dvanáct let  toho má chudinka už dost... Pro... celý příspěvek >
Stihl a internet, 20.10.2007
Tak já se od internetového prodejce nakupovat nebojím, ale nejdříve si o každém i-netovém obchodě zjistím jaké má jednání, jestli je vůbec zaregistrovaný a má povolení podnikat. Když by se stalo že mi prodá nějakou "kopii" tak reklamace je pak... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika