Příspěvky uživatele - 175.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úprava malotraktora, 14.11.2013
Takže ptát se co je to za úpravu a za jakým účele je zřejmě zbytečné, když to nevíte. brousek
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 12.11.2013
Pane Stanislawe, to co mi vyhodil počítač se s bulldoem v žádném případě nedá srovnat. Jednou je to jakýsi divný svařenec do měké zpracovávané půdy a podruhé tentýž, ale text říká, že je do kamení. Je pravdou, že školkařský bulldog na běžné rytí... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 12.11.2013
Které firmy to jsou, pokud to neni tajné. brousek
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 12.11.2013
Nectěl jsem se vás v žádném případě dotknout. Ale v každém případě jsem zastáncem názoru, že se má nářadí užívat s rozumem, citem a k činnostem na které je primárně určeno. V tomto vlákně můžete najít snímky mých rýčů. Rýč s T rukojetí byl pořízen v... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 11.11.2013
Přerazil, nebo zlomil je velký rozdíl. Přeráží se něco třeba ze vzteku, láme se použitím nepřiměřené síly. Z toho co píšete vyplývá, že nástroj určený k rytí používáte na něco jiného. Pokud chcete provozovat činnost, kterou popisujete, tak si k tomu... celý příspěvek >
Úprava malotraktora, 11.11.2013
Zkuste se podívat na stránky GUTBROD. Němci tam mají čtyřkolák s totožnou převodovkou, jakou má Vari. brousek
DSK317 - repase, 11.11.2013
Velmi rád bych si to sám přečetl a proto bych Vás poprosil o webovou adresu. Děkuji za ochotu předem. brousek
Úprava malotraktora, 10.11.2013
Pořád to bude jednoosák, rozdíl bude spočívat jen v tom, že nebudete za tím chodit, ale povezete se.
I toto je Mountfield, 10.11.2013
Pane Stanislawe, já již do muňťa fuňťa nepůjdu koupit ani hadicovou sponu. Za ořezávátko struny na vyžínač 48Kč, šroubek, který ho drží přes 30Kč. To ořezávátko je prohnutý plíšek o velikosti dvou nehtů na palci, ze šroubkem je to ještě horší,... celý příspěvek >
DSK317 - repase, 10.11.2013
Nechci šťourat, ale Vy také. Prostudujte si co může tahat co v příslušné vyhlášce. brousek
Ruční pluh/plečka na brambory, 9.11.2013
Podívejte se na toto
DSK317 - repase, 7.11.2013 Obsahuje fotku
Já jsem to vřešil takto: na nízkou matici M30, nalezenou na ulici, jsem přivařil dva kousky kultiny fí10 z náparavy dětského kočárku o délce 25mm, dále jsem na ni navařil 100mm-ový kousek jednopalcové trubky trubky, na ni kolmo 42mm od čela matice... celý příspěvek >
Zjištění otáček motoru, 6.11.2013
Mám ho také. Kdybych věděl co vím teď, tak bych ho nekoupil, zbytečně vyhozený Palacký. Na stroji s motorem Honda, ukazuje otáčky (doufám, že správně), ale neukazuje motohodiny. Při použití u motoru Jikov, ukazuje obě hodnoty, ale ty jsou... celý příspěvek >
Vyroba plecky, 4.11.2013
Myslím si, že neušetříš. Pokud nejsi vyloženě kutilský typ, tak si to kup raději hotové, stojí to asi 650Kč. Můžeš si prostudovat tento web, musíš rozklikat vše a najdeš tam i tu oborávací radlici.
Klece Jikov, 3.11.2013
Jak to myslíte - jinak postavenou geometrii a tím pádem horší ergoinomii při požadavku na ostré zatáčky (bez diferenciálu docela záhul). U tohoto systému je „záhul“ větší, čím víc je naloženo a co je jako ta ergonometrie.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika