Příspěvky uživatele - 245.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké odrůdy rajčat na balkon?, 14.2.2012
Vilma je přeci rajče. Jinak bych taky doporučil Tumbling Tom Red a Yellow do závěsného truhlíku. Aztek je taky dobré žluté keříčkové rajče. 
Nezabúdli ste na sýkorky?, 13.2.2012 Obsahuje fotku
U nás je ptáčků víc než dost, sýkorky, vrabci, zvonci, pěnkavy, kosi, strakapoudi a další.
Papriky - klíčivost semen, 2.2.2012
Tak jsem koupil nová semena s jinou šarží a vysel vždy půl sáčku do perlitu a půl do substrátu a výsledek : Hamík v perlitu z 15 roste 14, v substrátu z 15 roste 15 a Vlasta v perlitu z 24 roste 22 a v substrátu z 23 roste taky 22. Nezáleží ani tak... celý příspěvek >
Staří sousedé, 31.1.2012
Jak to tady čtu jsem moc rád za naše sousedy. Bydlíme taky na malé vesnici, 48 čísel popisných, 12km od okresního města, takže se u nás nové domy zatím nestaví. Jelikož jsme první chalupa máme jenom jedny sousedy a za nic bych je nevyměnil. Naše... celý příspěvek >
Lednová zahrádka, 27.1.2012 Obsahuje fotku
U nás vypadá lednová zahrádka takto. Vysočina 620 mnm
Papriky - klíčivost semen, 25.1.2012
Tak asi jsem měl opravdu špatnou ruku při výběru semen, taky v substrátu nevzešla ani jedna Vlasta ani Hamík. Ještě zkusím jiný obchod a jinou šarži semen nebo už nevím. Jinak jsou to vyhozené peníze za nic 
Papriky - klíčivost semen, 22.1.2012
Taky jsem dřív neměl problémy až letos, asi jsem zrovna natrefil špatná semena
Papriky - klíčivost semen, 22.1.2012
Jak už sem psal jinde u mě letos přímo tragická klíčivost u dvou odrůd paprik. Vlasta z 45 semen 0, Hamík z 30 semen 0. Jdou mi jenom Amy z 40 semen 35 a Semaroh z 40 semen 38. Všchny odrůdy jsou v perlitu v jedné misce rozdělené přihrádkami položené... celý příspěvek >
Foliovník na rajčata, 21.1.2012
Jestli mi zbyde čas, chci si udělat rajčatovník. Použiju kari síť oka 15x15 a parotěsnou fólii co mi zbyla po sádroších.
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 21.1.2012
Máte naprostou pravdu, semínka jsou drahá a navíc u mě letos přímo tragická klíčivost u dvou odrůd paprik. Vlasta z 45 semen 0, Hamík z 30 semen 0. Jdou mi jenom Amy z 40 semen 35 a Semaroh z 40 semen 38. Všchny odrůdy jsou v perlitu v jedné misce... celý příspěvek >
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 18.1.2012
Já semena ani kvasit nedávám, kenom je vydlabu a dám usušit. Zatím vždycky vyklíčila.
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 13.1.2012
Já jsem to zaplatil převodem z účtu, tak bylo poštovné a balné za 50Kč. Odrůdy: Tigerella, Black Trufle, Orange Banana, Orange Strawberry, White Cherry, Black Cherry, Green Zebra, Goldkrone, Striped Stuffer, Currant, Lemon Plum, Riesentraube, Brown... celý příspěvek >
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 11.1.2012
V pondělí jsem objednal u Neo Seeds 15 odrůd rajčat a dnes je zásilka doma, takže spokojenost.
Vyplatí se v dnešní době stavět skleník nebo koupit hotový?, 10.1.2012
Opravdu máte pěkný skleník. Moje prvotní nadšení z budoucí stavby skleníku podle Vašeho, mi začíná přecházet ve zklamání z cen komponentů na stavbu potřebných. Zde je výčet: sklo rozptylové helios 4mm 10100,- profily cca 4000,- automatické otvírače... celý příspěvek >
Vyplatí se v dnešní době stavět skleník nebo koupit hotový?, 9.1.2012
Mohl byste ještě prosím připojit pár fotek zasklení čelní stěny a dveří. Díky
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika