Příspěvky uživatele - 121.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím pohnojit cca 1000 m2 trávy, 15.6.2011
travcerit spotreba 25 kg na 1000 m2 na rok a cena za 25 kg 20 EUR. Existuje aj travcerit jesen
Neznámá choroba rajčat?, 13.6.2011
Pozrite link alebo diskusiu na vlakne: Co je to za nemoc u mých rajčat - najma v casti kde sa hovori o vyrusovej chorobe.
Slunečnice pestrá, 13.6.2011
Mam slnecnice a nie je to pravda ze ich nevidiet. Chytaju hmyz na vodnej hladine. Je pravda, ze su pekne zboku, zvrchu nie. Ale su to super a odolne rybky. Miluju zizaly. Mam aj kopu malych radove 2 cm. Vlastny odchov. Tie akosi toleruju. Ano su... celý příspěvek >
Slimáci, 13.6.2011
co je to ten modry granulat? (...poznam len vtip o ciganke, ktora hladalal v plnom autobuse svoju zelenu gulicku ale o modrom granulate nic neviem).
Zníženie PH pomocou kyseliny, 13.6.2011
Kyselina citronova je relativne slaba a draha. Zavisi od mnozstva... Okrem toho je to organicka latka, perspektivna potrava nejakym riasam a bakteriam. Nevhdna do bazena. Kyselina solna obsahuje chloridovy anion, nie chlor. Cize v bazene pribudnu... celý příspěvek >
Zelena rasa a voda v jezirku pomoc, 10.6.2011
Male jazierko sa vam bude stale prehrievat. Na druhej strane sa bude aj lepsie udrziavat. Mne sa zda z obrazkov, ze vodu mate celkom cistu, iba na dne je usadenina. Tu usadeninu by som odsal bud kalovym, alebo ak mate prirodzeny spad odsatim hrubou... celý příspěvek >
Bledé listy na broskyne, 10.6.2011
Ak je to dusik, by bolo vhodne dat nejake komplexne hnojivo vo forme postreku. Napriklad krystalon start. Tam je dusika dost a zaucinkuje takmer okamzite. Navyse ma dalsie prvky pre pripad, ze by nieco dalsie stromu chybalo.
Jak upravit vysoké pH v jezírku?, 9.6.2011
11.3 je brutalne vela. Nezda sa mi to,... to snad nema ani zarobeny cement. Skuste odmerat dalsim nezavislim sposobom. V takomto pripade by som tam dal asi kyselinu sirovu. Ale rozumne a dobre nariedenu v nejakom sude a pridaval pomaly kazdy den a... celý příspěvek >
Pýchavka - vatovec, 9.6.2011
...dusik asi nie, pretoze by vatovec zadusil... draslik tiez asi nie, ked hori, ho to zahrieva a on, vatovec, je mu vo vate dost teplo...
Slimáci, 9.6.2011
Maly kus asi 1 cm som hodil do jazierka mojim slnecniciam. Hned ho jedna schmatla, ale asi jej nechutil stale si ho prehadzovala v papuly....ale nevyplula co som videl... No cervicky maju najradsej.
Ekologická ochrana rajčat, 9.6.2011
Ucinok postrekov malozahradkarov na zivotne prostredie je nulovy. Blbe pouzivanie a nerespektovanie istych zasad moze mat vplyv na zdravie konzumentov plodin osetrenych rastlin. Kedze zivotne prostredie trpi najma populacnou exploziou, postreky a... celý příspěvek >
Plastové ohraničení záhonu, 7.6.2011
Nevolil by som alternativu ked obrubnik trci zo zeme 15 cm. neviem ako by ste kosili travu. A ak ste nadsenec, podporite aj recyklaciu plastov. Chystam sa tam kupite nejake prvky na terasu.
Kapková závlaha, 6.6.2011
Kapilárna a porézna mikrozávlaha. Kúpil som tenku poréznu hadicu. Vyhody má, že je veľmi flexibilná a napasujete ju do tvarov v záhonoch zeleniny či kvetov ako vám to vyhovuje. Zavlažovanie je pomerne výdatné, čiže môže byť rýchle (oproti... celý příspěvek >
Co s jahodami?, 27.5.2011
Polozte siet alebo bielu foliu na zahony.
Pokládání textilie proti plevelům, 27.5.2011
Honzo, lacne riesenie vide draho. To plati o folii a o type kory. Ak date koru na foliu moze vydrzat dlhsie a folia sa nakoniec vyplati. Co ma ale este vacsi zmysel kupit kvalitnu koru, velke kusky... z borovice. Ja som s drevom ziskal pomerne dost... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika