Příspěvky uživatele - rettigova

Co z rajčat - kečup, pomádu nebo omáčku?, 26.6.2011
Jaký recept? Prostě rajčata nakrájím buď na poloviny nebo na plátky a suším a suším... a suším.V horkovzdušné na 50 st a vždycky přes noc vypnout, ne moc dosucha, musí zůstat vláčná.Pak natlačím do skleniček a zaliji olivovým olejem, ev.tymián,... celý příspěvek >
Lilek ve skleníku, 25.6.2011 Obsahuje fotku
Tady je ten lilek, jak chutnal ani nevím, protože se rychle rozvařil, ale neměl ani semínka.
Lilek ve skleníku, 25.6.2011
Lilek přezimoval?? Zaryli jsme zbytky lilku a letos jsem objevila na záhoně několik rostlin lilku, podstatně větších, než jsem právě sadila a také jiný druh-bezpečně vím, že musela semínka přezimovat a pak si takhle vyrostla.Žádné krytí,... celý příspěvek >
Zničená rajčata?, 18.5.2011
Mně se stalo to samé... Ze zimní zahrady, kam praží slunce, otužované - a venku přesně to samé zasychání, i u sousedů.Až jsem si myslela, že by už nějaká nemoc? Nemůže to být obnovenou aktivitou slunce+ozonová díra? Nejsem žádný zelený fašista, jenom... celý příspěvek >
Slepice mají holá záda a rozedřené peří, 17.5.2011
Původně jsem myslela, že to od kohouta, slepic bylo jen pět, ale ten už je 6 týdnů na pravdě slepičí a slepice vypadají jako opařené a napůl oškubané.Na zádech holé, ostatní peří rozedřené, trčí do všech stran.Nesou sice denně, ale celkově se mi zdá,... celý příspěvek >
Nerodící fazol tyčkový, 24.3.2011
Několik let mně různé druhy tyčkových fazolí krásně kvetou, ale pak ještě po odkvětu odpadávají, celé takové zkroucené eventuelně ojedinělé lusky jsou zdeformované a první úrodu jsem měla vloni po prvních mrazících... i poslední.Nevím-je to... celý příspěvek >
Plot ke slepicím, 23.3.2011
Já mám plot asi l.5m a není žádný problém, myslím,že by stačil i nižší, pokud mají co ozobávat, kde hrabat a kam snášet, tak jsou spokojené.Rozhodně se nesnaží utíkat z výběhu.Někdy chodí kolem plotu jako frustrovaný tygr, ale jenom proto, že jim... celý příspěvek >
Plíseň bramborová rajčat, 23.3.2011
Že by mléčné kvašení(způsobené bakteriemi-ne kvasinkami) bylo za úspěšností postřiku? Zajímavé. Já jsem loni rovněž splakala, letos mám několik šplhavých divokých odrůd, které by opravdu mohly být přirozeně odolné a několik o kterých to prodejci... celý příspěvek >
Lignohumát, 16.3.2011
Protože jsem blbá.Než jsem začala léčit lidi, tak jsem si musela narvat do hlavy obrovská kvanta poznatků, když už jsem je léčila tak jsem ty "telefoníí seznamy" neustále doplňovala a teď, kdž už jsem je téměř léčit přestala, se v hlavě ozývají... celý příspěvek >
Lignohumát, 16.3.2011
Ale vždyť si o tom něco přečtěte, než budete hodnotit.Já také rostlinky opatrně přihnojuji Krystalonem, ale to nemá s Lignohumátem nic společného.Jako byste dítěti podávali růstový hormon a na normální výživu zapomněli.Lignohumát NENÍ hnojivo.Je to... celý příspěvek >
Proč pikýrovat?, 16.3.2011
Ano, přesně tak.Přepichováním se lehce poškodí kořenový systém, což je u přísad výhodou, rostlinku zasadíte níž a již ne do výsevního substrátu ale kvalitní zeminy a její kořenový systém se mohutně rozroste.Přepichuji 2x, jaksi ze zvyku, ale pokud... celý příspěvek >
Partenokarpické okurky pokrok či omyl?, 16.3.2011
Nevím sice, zda je to upravené geneticky, ale do pohlavních buněk jde celý počet chromozomů, nedochází ani k meióze.Není tedy třeba druhé sady choromozomů od otce, aby vznikla okurka.Není to žádná výjimka, i vyšší druhy např.někteří z obojživelníků... celý příspěvek >
Lignohumát, 1.3.2011
K lignátu a fulvidovým kyselinám jsem se dostala již dřív, když jsem se rozplývala nad nadšením naší mládeže v diskusích o řízkování, hnojení a přisvěcování-dle mého naivního názoru-pelargonií... že by se to dalo použít i legálně, mě napadlo až... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 27.2.2011 Obsahuje fotku
Zasela jsem 20.1. a minulý týden jsem je přepichovala -mají 2 pravé lístky.Semena 24 hod v lignohumátu a 2x týdně je tím ještě kropím-dle návodu z GreenHaus(special.marjána).Doufám, že nepoženou do palic! Mám z tomanetmitgeschack.de semínka i... celý příspěvek >
Slepice dlouhodobě nesnášejí, 29.1.2011
Ony už jsou v druhém roce snášky, měly by mít směs N2.Navíc slepice neumí syntetisovat aminokyseliny a musí se jim doplňovat bílkoviny a tuky.Kupuji jim směs pro kočky - jemně mleté drůbeží maso, kabanos - po tom by se utrhly.Jinak krmím normálně... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika