Příspěvky uživatele - stefanos689

Broskvova ryngle, 5.11.2012
Dobry den, Malvazinka to zrejme nebude. V nabidce maji totiz jak Broskvovou tak Malvazinku. Jedine, ze by nabizeli stejnou odrudu pod dvema nazvy, ale to si nemyslim. Predevsim me ale zajimaji zkusenosti pestitelu, pokud se ovsem nejaci... celý příspěvek >
Broskvova ryngle, 5.11.2012
Dobry den, Zajima me, zda ma nekdo zkusenosti s touto ryngli? Predem dekuji za reakce!
Fíkovník, 30.7.2012
:) To zni zajimave, ale prece jen ten vychod je pro nas potencialne zajimavejsi. Zapadni Nemecko uz je dost pod vlivem Atlantiku a mrazy pod minus 15 jsou tam naprosto vyjimecne.
Fíkovník, 26.7.2012
Dobry den. Znate jmeno toho mestecka? Jinak je treba rici, ze fikovniky se u nas daji pestovat i ve volne pude, ale pouze v nejteplejsich oblastech (Breclavsko), nebo v centru velkych mest (Praha, Brno). A to pouze jako ker a nejlepe u zdi... celý příspěvek >
Pocet ramen, 30.6.2012
Dobry den, Zajimaji me zkusenosti a nazory ostatnich ovocnaru na pocet kosternich vetvi u jednotlivych ovocnych druhu.  Dekuji
Bile skvrnky na listech oresaku, 28.6.2012
Dobry den, Prosim zkusene pestitele o radu. Zespodu listu oresaku se mi objevuji bile skvrnky. Nektere listy jsou jimy doslova posety. Zaroven jsem si vsiml, ze zacinaji usychat rustove vrcholky letorostu. Na internetu jsem nic co by odpovidalo... celý příspěvek >
Zkusenosti se zakladanim mensiho sadu, 27.6.2012
Dekuji za reakce. Zni to rozumne a zlodeje jsem jiz z 99% odstranil. Dale jsem se chtel zeptat, jak a kdy vy osobne hnojite draslikem pro lepsi vyzravani letorostu? Dekuji.
Zkusenosti se zakladanim mensiho sadu, 25.6.2012
Dnes jsem v sadu premyslel nad nasledujicim problemem. Co delate s vyhony, ktere vyrustaji ve spodni casti kminku a nebudou tvorit korunku. Vyrezavate (vylamujete) je jiz v prubehu vegetace (v lete), nebo az s predjarnim rezem v dalsim roce? Myslim... celý příspěvek >
Kdy sklízet česnek, 20.6.2012
Jinak stvoly nevyhazovat. Jedna se o cennou zeleninu - Česnekové stvoly
Zkusenosti se zakladanim mensiho sadu, 20.6.2012
Zdravim. Diky zalivce pomerne dobre. Horsi nez jarni sucho byly zimni holomrazy. Jarni sucho se da napravit zalivkou. Nakonec nevyrasila pouze 1 broskvon z 9, 1 hruska, 1 jablon a 2 mandlone. Takze cca 90% uspesnost a to je slusne. Pozdni jarni... celý příspěvek >
Pozdní jarní mrazy, 18.5.2012
No musim se priznat, ze jeste vcera rano jsem moc neveril (diky predpovedim), ze by mohlo dojit az na nejhorsi. Bohuzel vecer bylo vse jasne, na obloze ani mracek a bezvetri, teplota sla rychle dolu a cca od pulnoci byl prizemni mraz, ktery misty... celý příspěvek >
Pozdní jarní mrazy, 13.5.2012
Nekolik let sleduju a porovnavam ruzne predpovedni servery a Nor je jasne nejlepsi. Vcera se znovu nemylil, kdyz s velkou presnosti a velkym rozdilem oproti CHMU predpovedel spravne jak minimalni teplotu tak srazky. Tmin 7.6 stupne, srazky 2.2... celý příspěvek >
Přidání vápníku k jabloním, 30.4.2012
Bezpochyby to reseni je. Strom prece bere ziviny z pudy a ty se k nemu vapnenim dostanou. Samozrejme ucinky se projevi pozdeji nez pri aplikaci primo na list. Moje hypoteza je, ze pri vapneni do pudy se puda postupne obohati vapnikem a to je... celý příspěvek >
Přidání vápníku k jabloním, 30.4.2012
Na podzim rozhazejte do misky kolem stromu primerene mleteho vapence nebo paleneho vapna.
Přidání vápníku k jabloním, 30.4.2012
Jedna se o tzv. fyziologickou skvrnitost jablek a zpusobuje ji nedostatek vapniku v plodech a celkove nevyrovnana vyziva stromu (prehnojeni dusikem, draslikem). Rada je jednoducha, proste prihnojte vapnikem.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika