Příspěvky uživatele - 248.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nové sazeničky, 3.6.2016
Většinou dělají mladší rostliny lepší sazenice, aspoň u nás na písku.  Lída
Kroucení natě cibule, 3.6.2016 Obsahuje fotku
Tak jsem cibuli dneska vyfotila, odkrývala jsem ji 27.5. Přikládám i fotku s netkankou (švagrová ji ještě neodkryla) - jen tu textilku já dávám o něco volněji.          
Usychání levandulí, 3.6.2016
Problém vidím v tom, že nutíte růst kytku tam, kde se jí nelíbí. Prostě vy ji tam chcete a tak tam musí růst.  Jenže ona příroda se neřídí našim přáním, je potřeba vycházet z nároků rostlin a tomu se přizpůsobit. Když to vezmu ad absurdum -... celý příspěvek >
Kroucení natě cibule, 2.6.2016
Po odkrytí je nať částečně ohnutá, během cca tří dnů se ale normálně narovná. Sem tam nějaký list je nalomený, ale to je zřejmě tím, že občas mi přes přikrytou cibuli přeběhnou kočky, Mourin ji letos i honil, jak se hýbala větrem . Používám normální... celý příspěvek >
Jak se jmenuje?, 2.6.2016
Podle vzrůstu má Josef pravdu - zlatý jilm Wredei  :-))           Lída
Dříšťál - schnutí listů, 1.6.2016
Lístky mohou být spálené i sluníčkem, před několika dny pěkně peklo... Také se mi stane, že sem tam na dřišťálu uschne bezdůvodně větvička -ustřihnu ji, zas vyrazí jiná...           Lída
Kroucení natě cibule, 1.6.2016
Bohužel ne. Nenapadlo mne fotit "cosi" přikryté netkankou. Ale normálně po výsadbě volně přehodím, kolem záhonu zatížím starými prkny. Netkanku si rostoucí cibule do určité míry zvedá sama. Když má tak cca 20cm, odkreju, vypleju, zas volně přikreju a... celý příspěvek >
Kroucení natě cibule, 1.6.2016
Netkanka chrání jak před květilkou, tak vrtalkou. Přikrývám hned po výsadbě, mezi přikrytím 1x vypleji a navolním textilku, odkrývám koncem května (cca 25.5.). Začátkem června stříknu proti... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika