Příspěvky uživatele - 251.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odruda do nadmorske vysky 650 m, 19.1.2015
Katinka je vhodná na všechno jen né na pálení. Ona je sladká jen poměrem cukrů ke kyselinám, ale cukru má méně než třešně, meruňky, špendlíky,... No, pro doslazovače možná dobrá volba, protože aromaticky na to má, ovonět i "prázdný líh z cukru".
Záměna řetězu, 19.1.2015
Obě řetězky jsou 3/8 a výměna závisí na jejím opotřebení. Pán má možná první řeznou soupravu a druhou (užší) má od původní pily. Neznám důvod, proč by měl alternaci prodražovat výměnou zánovní řetězky za řetězku novou. Jedno však je jisté,... celý příspěvek >
Jaká je to choroba?, 8.6.2011
Připojuji se k Mirkovi, úplně stejně vypadaly mé letorosty, které se ve větru míhaly a drbaly o se zeď (vypadaly jako spálené). Jinak někde mě to připomíná trošku i chlorózu, někde mi to příjde jak když to u umrzlé. Nevím, těžko... celý příspěvek >
Thuje z Obi a Baumaxu, 1.9.2010
voda z vrtu je příliš tvrdá a máte možná těžkou vápenitou půdu. Pokud je to tak, nešetřete při mulčování kyselou rašelinou (tzv. "bílou" s pH 4,5)
Broušení nožů na křovinořez, 1.9.2010
tak si nějak nedovedu předtavit jemné ostří dosažené pilníkem hrubého výseku. Jinak souhlasím, přesnost vedení je důležitá pro minimální účelný úběr materiálu. To předchozí obtahování rozbruskou muselo být zvěrstvo žeroucí kotouče a dělající radost... celý příspěvek >
Broušení nožů na křovinořez, 31.8.2010
Brousím na brusce. mám opěrku pro dosažení stejného úhlu. Aby se mi ostří nehřálo, dělám vždy na každém zubu tři tahy od středu ke špici a jdu na stejnou plochu dalšího zubu. takto několikrát dokola dokud nevymizí střední neronosti. Potom brousím... celý příspěvek >
Nerovnoměrný růst révy, 30.8.2010
Dobrý den, s umístěním blízko zdi máte pravdu, bohužel to moc nešlo, protože tam zase vadil beton od obrubníku apod., není to moc vhodné místo uznávám (málo místa pro kořeny), i když je to na jižní zdi. I vzdálenost mezi sazenicemi... celý příspěvek >
Úplný amatérský začátek, 27.8.2010
Sazenice máte pěkné, jsem na tom velmi podobně s pěstováním révy, nechával jsem ale jen jeden výhon na budoucí kmínek. Ty co mají u mě 2,5 - 3 metry již též asi zakrátím, ostatní ještě nechám trošku povyrůst a rovněž brzy zakrátím. Ty... celý příspěvek >
Nerovnoměrný růst révy, 26.8.2010
Myslíte, že už mám (nebo můžu) nyní zaštípnout hlavní vrcholové výhony sazenic? Fazochy (zálistky) vylamuji pravidelně a všude. Některé sazenice mají skoro již 2,5 - 3,0 m (a jedou jak blázni dál), příjde mi důležitější,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika