Příspěvky uživatele - 182.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysávání popela z krbu, 24.10.2011
Dobrý večer! Možná by to tím průmyslákem vysávat šlo, jenomže jsem si neuvědomil, že za pár dní naplním hadrový sáček ve vysavači a pořizovací cena sáčku je kol. 200 Kč. Kolem kamen vysávat budu určitě, ale ohniště raději ne. Takže bohužel,... celý příspěvek >
Vysávání popela z krbu, 22.10.2011
Mohu průmyslovým značkovým vysavačem Stihl vysávat popel z krbových kamen? Kamna jsou opatřena sekundárním spalováním, takže je drobný prašný popel. Vysavač má vlastní ofukování filtru. Samozřejmě, že nebudu vysávat žhavý popel, pouze jemný vyhaslý... celý příspěvek >
Nuzky na strihani ovocnych stromu, 16.10.2011
Mám dvanáct let odzkoušené šedivé zahnuté nůžky na stříhání větví Oregon. Několik roků je mají i příbuzní z mé a manželčiny strany a zatím si nikdo nestěžoval. Ročně ostříhám kol. třiceti středních ovocných stromků. Dále je používám v lesnictví na... celý příspěvek >
Seříznutí smrku, 3.9.2011
Přikláním se na stranu Josefa. Podobný problém jsem před pár lety řešil také. Seřezávat terminál je nesmysl. Stromy Vám porostou minimálně do dvojáku. Zastřihl jsem pár bočních větví a stromek už se nikomu na vánoce nelíbil. Ještě jsem část stromku... celý příspěvek >
Otáčkoměr, 1.7.2011
Dobrý den! Mám možnost koupě nového nevyužitého otáčkoměru s potiskem fy. Husqvarna. Značku bohužel nevím, ale je to "Made in Japan". Jedná se o jednou mnou použitý otáčkoměr při koupi nové pily Hsq. 359. Pilu jsem si proměřil a doseřídil sám.... celý příspěvek >
Herbicid na jehličnany, 26.6.2011
To se chcete někomu pomstít a zlikvidovat mu les, nebo lesní školku?
Nejlepší křovinořez na trhu, 18.5.2011
Gratuluji Vám Honzo ke správnému výběru křovinořezu! Na vašem místě bych se nerozhodl jinak. FS 410 C-E bych si koupil také, pokud bych pro své účely nevlastnil téměř novou FS 450ku.  FS 410 C-E je nový silný a komfortní profesionál do lesa a... celý příspěvek >
Čím vyhubit kostřavu?, 12.5.2011
Přehlédl jsem se! Bohužel jí tyto přípravky proti kostřavě moc nepomohou, ani při zvýšené koncentraci. Mohlo by dojít i k ohrožení trvalek. V tomto případě bych doporučil ožnutí kostřavy srpem, nebo křovinořezem, záleží na ploše a opatrně... celý příspěvek >
Čím vyhubit kostřavu?, 12.5.2011
Ono těch přípravků (graminicidů)na hubení jednoděložných trav je několik. Já mám v lesnictví vyzkoušený bohužel, dnes již zakázaný Gallant Super a povolený Agill 100EC, Fusilade Forte, Garland Forte, Pantera QT. Jsou to přípravky, které nezahubí... celý příspěvek >
Řetízková mulčovací hlava na křovinořez Brogio, 21.4.2011
Dobrý večer! Vyzkoušel jsem zmiňovanou štěpkovací sadu fy. Stihl na zahradě. Zpočátku co jsem z nedočkavosti zkusil "zkusnou plošku" o víkendu jsem moc nadšený nebyl. Zahradu jsem včera zmulčoval a jsem vcelku spokojený. Tráva se hrabat... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 18.4.2011
Kolik do něho chcete investovat?
Křovinořez Stihl 400 (450) vs.HQ 335 Rx (345 Rx), 11.4.2011
Dobrý večer! Zkušenosti s těmito typy křovinořezů, jako lesník mám. První křovinořez jsem si koupil Hsq. 335 RX. Vyžínal jsem s ním jednu sezonu. Lehký, agresivní do středně husté a vysoké trávy. Nevýhodou pro mě je malý žací nůž a hlavním problémem... celý příspěvek >
Řetízková mulčovací hlava na křovinořez Brogio, 6.4.2011
Místo Brogia jsem koupil štěpkovací sadu od Stihlu (štěpkovací nůž, kryt a podložku). Tak jsem zvědavý, jak to půjde. Můj dobrý kamarád a prodejce ve Stihlu, který se nedavno zůčastnil školení ve Waibligenu položil otázku na téma "řetízková... celý příspěvek >
Nejlepší křovinořez na trhu, 6.4.2011
Stihl FS 450. Z vlastní dlouholeté zkušenosti práce v lesnictví. Nenáročný na obsluhu, údržbu,spolehlivý, pracovní komfort, minimální vibrace, univerzální (seče, řeže,mulčuje),rychlý servis a dodávka náhradních dílů. Má za sebou tři sezony práce v... celý příspěvek >
Řetízková mulčovací hlava na křovinořez Brogio, 28.3.2011
Zdravím Vás Radku! Oregon jsem dnes viděl, ale kvalita materialu je jinde, než u Stihlu. Cena cca 200Kč odpovídá kvalitě. Upřímě bych si Oregon rád vyzkoušel, abych věděl, co nůž umí. Budu rád, když k noži nebudu muset dokupovat další kryt a postačí... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika