Příspěvky uživatele - 167.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letni údržba sloupové jabloně, 5.7.2012
též děkuji takže buď nechat úplně být a nebo stříhat vlastně kdykoliv plus včas probírka plodů
Jak poznam uzraly plod papriky?, 4.7.2012
to "dobarvení" paprik je důvod, proč je nemám rád... paprika naroste, je doslova "k sežrání", ale je bílá... a jsou takové všechny, ať je to červená, fialová, atd... a musím pak čekat x týdnů, než se mi dobarví... to mi štve hlavní sklizeň... celý příspěvek >
Letni údržba sloupové jabloně, 4.7.2012
našel jsem to dle níže zmíněného článku jsem protrhal plody a zakrátil všechny více narostlé výhony plus samozřejmě jsem odstranil veškeré výhony kolem špičky mimo jeden hlavní terminál Během vegetace, nejlépe již v květnu nebo v červnu,... celý příspěvek >
Letni údržba sloupové jabloně, 4.7.2012
už to hodinu hledám a nemohu to najít, jinak bych to sem hned dal bylo tam popsáno, jak je vhodné v této době sloupové jabloně ostříhat hledám dál, dám to sem jakmile to najdu
Letni údržba sloupové jabloně, 4.7.2012
našel jsem rady od šlechtitele na netu už jsem to ostříhal
Kvašáky a rychlokvašky, 4.7.2012
no jo, jenže pro takový bych musel asi do Německa
Kvašáky a rychlokvašky, 4.7.2012
letos je budu dělat poprvé, vždycky to byla doména tchána, nicméně co si pamatuji tak se mu ještě nikdy nepovedly takže letos jdu na ně sám narazil jsem na tento klasický recept, nějaké jiné tipy? Okurky Sůl Kopr Křen Vinné a višňové... celý příspěvek >
Černání/hnědnutí listů rajčat, 30.6.2012
No i tak děkuji. Osobně to řešit nebudu pokud to nenapadne plody. Napadlo mě jestli to nemůže být přelitím nebo přílišným sluncem.
Černání/hnědnutí listů rajčat, 30.6.2012 Obsahuje fotku
Už ano, omluvám se za nízkou kvalitu fotil jsem to narychlo mobilem
Černání/hnědnutí listů rajčat, 30.6.2012
Mimochodem je pěstuji v truhlíku a vyskytuje se to i u nově narostlých listů.
Co to je F1? Znamená to GMO?, 30.6.2012
Díky všem za odpovědi!
Černání/hnědnutí listů rajčat, 30.6.2012
Dobrý den, potřebuji poradit, mým rajčatům nejednou začali černat/tmavěhnědnout listy a trochu se i kroutí. Zespoda ale listy vypadají normálně až na to že mají šedou žilnatinu a plody jsou zatím zelené, nic na nich není a pořád zdravě rostou. Navíc... celý příspěvek >
Co to je F1? Znamená to GMO?, 30.6.2012
Dobrý den, mám dotaz co to znamená označení F1 (u rajčat Tolstoi F1) a jestli to znamená že jsou geneticky modifikovaná. Koupil jsem si mladé rostliny a s GMO a spol. nechci nic mít. Díky
Lilkoviště, 29.6.2012
na živé dospělce svilušek výborně funguje BIOOL nebo ND Neudosan, je to oboje bio postřik na bázi myslím řepkového oleje a ten druhý tam má ještě nějaký výtah z kytek nicméně stále si lze Omite či výborný Talstar (též zrušen) koupit na netu do... celý příspěvek >
Lilkoviště, 29.6.2012 Obsahuje fotku
přikládám slíbené foto a to je teprve začátek sezóny, netuším kam bych ty další plodiny nacpal i když neříkám že by to nešlo
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika