Příspěvky uživatele - 178.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Namrzlá rajčata, 21.5.2012
Stejně jako vy, už mám nové sazenice. Nicméně hokkaida už vyhání nové lístečky, brambory se taky hezky otřepaly.
Namrzlá rajčata, 18.5.2012
Děkuji, letím pro cibuli.
Namrzlá rajčata, 18.5.2012
Mě také, našla jsem o něm jen zmínku a původní diskusi už bohužel ne.
Namrzlá rajčata, 18.5.2012
Dobrý den, před pár dny jsem bohužel vysadila ven rajčata a dnes jsou zřejmě jsou namrzlá. (předpověď jsem sledovala, na noc hlásili 8 stupňu v našem městě, zabít málo!) Mám je vyhodit a koupit nové sazenice, nebo nechat? Děkuji.
Karotka x ježatka, 15.5.2012
Dobrý den, obracím se s dotazem začátečníka na zkušené pěstitele. Vysela jsem karotku do hrůbku v půli dubna, jenže jsem netušila, jak dlouho vzchází. Protože máme novostavbu a na zahradě navážku, než vylezla první mrkvička, hrůbek silně zarostl... celý příspěvek >
Vřes, vřesovec - jak velkou jámu?, 28.4.2012
Dobrý den, zakládám vřesoviště. Zajímá mě, jak velkou a hlubokou jámu potřebuje 1 rostlina vřesu nebo vřesovce. Máme jílovitou půdu, měním za rašelinu. Děkuji.
Borůvka Vaccinium 'Heidi, 26.4.2012
Dobrý den, dostala jsem tuto borůvku. Je od Starkla, kde píšou, že potřebuje kyselou zem. Dárce tvrdil, že to není klasická borůvka a poroste i v naší spíš zásaditější půdě. Tak jsem zmatená. Mám mu věřit? Borůvka má dorůst tak 1,5 m, jak velkou jámu... celý příspěvek >
Cypřišek hrachonosný - proč hnědne?, 26.4.2012
Větvičky zajíc samozřejmě užral. Omlouvám se.
Cykas, 26.4.2012
Dobrý den, mám již několik let cykas, letním venku. Předloni krásně vyrašil, loni ne, bylo zřejmě chladné léto. Na zimu jsem ho dala do chladnější místnosti, zalévala velmi mírně. Přesto přišel tak před měsícem o listy, zůstal jen "ananas". Kořeny... celý příspěvek >
Cypřišek hrachonosný - proč hnědne?, 26.4.2012
Suché větvičky při zemi užtal zajíc, jak jsem psala. Ke keři už nepatří, jen jak je obalený pletivem, tak tam zůstaly.
Cykas, 25.4.2012
Zkusím oživit dotaz. Mám již několik let cykas, letním venku. Předloni krásně vyrašil, loni ne, bylo zřejmě chladné léto. Na zimu jsem ho dala do chladnější místnosti, zalévala velmi mírně. Přesto přišel tak před měsícem o listy. Kořeny jsou dužnaté,... celý příspěvek >
Cypřišek hrachonosný - proč hnědne?, 24.4.2012
Děkuji Lído, zařídím se dle vaší rady. Měl by to být Sungold. Tak snad neumře.
Cypřišek hrachonosný - proč hnědne?, 24.4.2012
Ano, celá rostlina. Byl to drobeček za 40 Kč od jednoho zahradníka zasazený v normální zemi podobné, jako je v naší zahradě (pán má zahradu kousek od nás) a navíc ho ještě obral ten zajíc, šmejd. Řekla bych, že kořeny trochu prostupovaly odtokem, ale... celý příspěvek >
Cypřišek hrachonosný - proč hnědne?, 24.4.2012 Obsahuje fotku
Takto vypadá celá rostlina.
Cypřišek hrachonosný - proč hnědne?, 24.4.2012
Lído, když jsem ho sadila, dala jsem kolem balu do jámy substrát pro zahradní rostliny. Mám ho i tak vyndat? Děkuji.
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika