Příspěvky uživatele - 48.211

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím krmíte?, 15.11.2009
Ahoj, také zdravím všechny. Co se granulí týče, tak jsem zkusila snad úplně všechno, ale teď jsem zůstala u značky Chicopee. Tato značka vyhrála Německý test v kategorii prémiová krmiva a našemu ohařisku nejvíc chutnají rybí. Má po nich krásnou srst,... celý příspěvek >
Kornatka travní, 26.6.2009
Děkuji, mezi tím mi poradili dithane,  3 x po 7 dnech, tak uvidíme, jestli nezabere, tak vyberu něco od Vás.  Jana
Kornatka travní, 18.6.2009
Prosím o radu, na trávníku se objevila kornatka travní. Usuzuji tak, dle informací na internetu. Žluté kruhy a v tom rúžové chumáčiky. Chci se zeptat na radu, zdali použít dusíkaté hnojivo, nebo chemický postřik, jaký? Trávnik na jaře měl vertikutaci... celý příspěvek >
Sadovnicka projekce a Realtime Landscaping Architect, 3.6.2009
Program RLA používám a měl sem možnost používat i SP ale tento program se s RLA nedá srovnávat!
Formy na výrobu zámkové dlažby, 18.3.2009
Kdo si chce udelat dlazbu sam a ma na to cas a chut, urcite se mu to vyplati.. samozrejme kdybych mel pocitat cas straveny na koupi materialu, plus pocet forem, ktere potrebujete a potom to cekani do druheho dne minimalne, do kdy musi beton zrat ve... celý příspěvek >
Určení plevel podle obrázku, 30.4.2008 Obsahuje fotku
Děkuji Tomáši, je to přesně ono, zkusím selektivní herbicid, snad pomůže, opravdu něco tak nezlikvidovatelného jsem ještě nikdy neměl. Sekám pravidelně, takže vylučuji, že by se mi prasetník vysemeňoval po zahradě a stejně ho neubývá a vytáhnout ho i... celý příspěvek >
Určení plevel podle obrázku, 30.4.2008 Obsahuje fotku
Prosím znalé o určení plevele podle obrázku, mám ho na zahradě a je to velmi houževnaté a odolné, mechanicky nezlikvidovatelné, je to křehké, mazlavé, lámavé s dlouhými silnými kořeny, děkuji
TZ-4K-14 rychlá trojka, 9.4.2008
za 4 000,- kč mi to poslal přímo výrobce na dobírku do 3 dnů, jsou to dvě kola trojky, jdou i do T4k10 ale musí se udělat vymezovací podložka. je to bomba, doporučuju.
TZ4 K14 motor, 9.4.2008
bere vzduch do nafty, zjistil jsem to protože mám průsvitné hadičky. musel jsem to předělat na černý gumový a je klid, samosebou dobře odvzdušnit.
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika