Příspěvky uživatele - 57.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zaby, 11.11.2013
No u nas je nejrosirenejsi skokan zeleny, skrehotavy a jejich mutace a tyhle potvory prezimuji ve vode nebo v bahne na dne :-)) Jeste ted o vikendu jsem jednoho slysel kvakat.  Ropuchu (diky Bohu :-) nemam ani jednu a rosnicka nekam zmizela... celý příspěvek >
Lazura na mokré dřevo?, 3.7.2013
Dle mých informací se na vlhké a surové dřevo do 20% vlhkosti hodí česká Profi olejová lazura.
Jak rozmnožit rybičky?, 18.6.2013
Take funguje jakasi reflexe na panujici podminky - dostatek potravy. Také jsem měl na začátku 7 jesenů a 3 perlíny. Ti se druhým rokem vytřeli a jezírko tak osídlila tak padesátka malinkých perlínů, jak rostli, začalo pro ně být jezírko na potravu... celý příspěvek >
Halčivec révový nebo vlnovník révový, 4.6.2013
Nechci nijak rejpat jen pisu jak jsem koupil - ted jsem v nejake situacni zprave cetl ze proti tady tem skudcum je zbytecne zasahovat, ze fatalni skodu nezpusobuji a postrikem se zlikviduji i dravi roztoci, takze to puvodn i stav do budoucna jeste... celý příspěvek >
Biodesign Pool, 6.5.2013
Hlavne se to musi "pefektne" udrzovat. Kdyz bazen tak takovej do kteryho strcim robota a neresim...
Jak elegantne zacpat trubku pod tlakem, 8.2.2013
Mozna jesnazsi bude klasicky gumovy spunt - co sem se dival dela se nejvetsi v rozmeru 94-107mm,   coz u trubky 110mm by mel byt vnitrni prumer 104mm tak snad b to mohlo stacit. Doprostred nasroubovat napr vrut aby to slo vytahnout.
Jak elegantne zacpat trubku pod tlakem, 8.2.2013
Mam na vas takovou otazku k zamysleni. Mam velke jezirko a z neho vede do vedle umistene filtracni sachty prostp KG tubkou 110mm, jezirko je napustene, na trubce v jezirku lezi par set kilo kameni, vzrostle rostliny a jsou ni napojeny "drenazni"... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 31.1.2013
Pane Hrkale, mohl byste se prosím vyjádřit k té údržbě - periodě nutného čištění (ucpávání) "profi" štěrbinového nerez síta?  Děkuji Právě ta denní údržba tkaniny (u mně mikrotahokovu z nerezu) mně vede ke zvažování nákupu... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 25.1.2013
Je nejaka zkusenost s timto sterbinakem?  CompactSieve II Jestli to podle obrazku chapu dobre tak to nema odkaleni ze? (je tam jen bezpecnosti prepad, ktery je spojen s vystupem ciste vody.  Slo by to pripadne rozpojit a... celý příspěvek >
Jezírko + měděné svody + ryby, 25.1.2013
Mam to tak jiz 3 sezony ovsem trosku vyssi objem vody - 120m3 - ovsem vzhledem k nizkym srazkovym uhrnum musim pres leto stejne dopoustet i ze studny. Planoval jsem jako zdroj vody pouze tu destovou ze strechy - kvuli tomu sem dimenzoval i... celý příspěvek >
Automatické čerpadlo pro zavlažování z nádrže na dešťovou vodu, 3.9.2012
Díky moc! Nakonec jsem objednal to Al-ko, je to sice o 600 drazsi, ale je to uz s kabelama, tak nebudu muset nic bastlit a sehnal jsem to pobliz, takze ani postovne, tak to nakonec vyjde nastejno.
Řasa podobná vláknité, 13.8.2012
Myslim ze to je normalni vyvoj v case :-) - u nas to bylo na chlup stejne, prvni dva roky, krasna vlaknita rasa, se kterou nebyly zadne problemy - sla krasne nabrat hrabema ale treti rok zmena a chuchvalce jak popisujete - ktere se drzi v kacirku a s... celý příspěvek >
Skimmer Oase AquaSkim 40, 6.8.2012
Nekde tady v diskuzi padlo (nemuzu to dohledat), že primo v prodejne zakaznikovi doporucili do te plovaci hlavy navrtat nekolik direk... je to mozne? nebo jsem to spatne pochopil?
Oase screanmatic, 6.8.2012
Chci se zeptat zda nekdo mate zkusenosti s touto filtraci - hlavne s tim pohyblivym pasem  - opravdu to funguje? Nezanasi se to? Jak douho pohyblivé síto vydrzi (nove je pomerne drahe - 1000kc) Hledam optimalni mechanickou filtraci -... celý příspěvek >
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 9.7.2012
Je potřeba se podívat v nabídce příslušenství vašeho výrobce wapky. U alta se to jmenuje: sací sada na vodu a kal
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika