Příspěvky uživatele - 188.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Wasabi křen, 19.6.2011
Ahojte, ma nekdo zkusenost s pestovanim krenu wasabi u nas? Popripade nemate tucha jak na mnozeni ?
Plisen rajcat?, 19.6.2011
super a mam to tedy postrikat. nemam dat hnojivo do konve a pokropit rajcatka i s listama.
Plisen rajcat?, 19.6.2011
dekuji moc, snad se zachrani. ted uz je napaeno cca 20 rostlinek.
Plisen rajcat?, 19.6.2011
na spodu listu nic neni. ani msice, ani nic jineho, takze nevim. ty stredy zloutnou na cim dal vetsim poctu rajcat. Zajimave je, ze na druhe zahrade je naprosto vsecko v poradku. strikal jsem roundupem cca 2 tydny pred vysadbou. Chybejici prvek,... celý příspěvek >
Plisen rajcat?, 17.6.2011
nikdo nic prosim? mam strach, aby se mi "nenakazily" i ostatni, zatim je to jen na nekterych, tak jestli je nemam radsi vytrhat. Mam rajcata na dvou zahradach vzdalenych od sebe cca 1km, zloutne to na jedne, na druhe jsou uplne v poradku.
Plisen rajcat?, 17.6.2011 Obsahuje fotku
dobry den, jsem zacatecnik, tak bych prosil radu. Rajcata pestuji teprve druhym rokem, loni jsem chtel mit vse bez chemie a jak to dopadlo nemusim povidat. Letos jsem uz strikal kuprikolem, ale nejak mi rajcata churavi. na prvni fotce je docela silne... celý příspěvek >
Papriky - plíseň?, 7.6.2011
ja mam to stejny.
Rajcata + papriky + pýr, 17.4.2011
docitam se o pripravku Gallant super. podle popisu vypada, ze je snad pouzitelny i kdyz tam mam rostliny. Muze nekdo zkusenejsi potvrdit/popripade vyvratit a nasmerovat kde bych jej koupil? diky
Rajcata + papriky + pýr, 17.4.2011
mno, tak jsem se pustil do upravy druhe zahrady, ktera je na daleko lepsim miste, cely den slunicko. Chci si tam dat rajcata, papriky a okurky a ted k jadru pudla. Ten pozemek je silene zapleveleny, sice se snazim pyr vytrhavat, 2 poryto, 2x... celý příspěvek >
Nova visen, 19.1.2011
pryc pujde kazdopadne orech. stejne je hned nad grilem a letos vedle grilu pribyde jeste udirna, takze by stejne bylo po nem.
Vyber rotovatoru, 18.1.2011
Ahojte, mate nekdo zkusenosti s rotovatory Wolf - garten? MAji mit slusny motory, zadna cina, takze premyslim, ze by mohl vydrzet. Nebo mam jit radsi do Hecht za polovinu ceny? Chci si ho poridit na zahradu cca 1500 m2, kterou musim srovnat a nadelat... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika