Příspěvky uživatele - 218.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Historicke ruze, 19.7.2009
Diky vsem za mila slova. O ruze jsem se se v mistnim foru zajimala uz pred rokem... jako 'host'. Zaregistrovala jsem se az ted. K rozariu chystam nejake jednoduche webove stranky, dam vam sem odkaz az budou. Ruze sama ockovat nebudu - nikdy jsem to... celý příspěvek >
Historicke ruze, 19.7.2009
Ano, omlouvam se za popleteni zarazeni... myslim botanicke, pisu historicke a obracene.. Poslednich par dni jsem vecery travila u seznamu historickych a botanickych ruzi z nabidky pana Sipa. Hlava mi sla kolem, dohledavala jsem si dalsi informace v... celý příspěvek >
Velda i tronic, 18.7.2009
Cituji z manuálu k výše uvedenému zřízení: "Nedoporučujeme u chovu pravých japonských koi a Jeseterů. Mohou být citliví vůči mědi ve vodě! Nejvhodnější je použití pro okrasná a koupací jezírka." Takže moje odpověď pro mě samého by... celý příspěvek >
Silně vonící růže, 17.7.2009
Nadherne vonnava je Double Delight. Je kremove zluta a k okrajum tresnove cervena. Vune je velmi silna - citronove sladka..
Austinovo zahradnictvi, 11.7.2009
Dekuji za povzbudiva slova.Uz jsem se rozhodla, takze se vydavam na cestu. Kdo mi bude chtit poradit, budu rada. Asi na zaver sveho mistniho psani o vlastni ruzove zahrade vas chci pozadat, abyste mi napsali ruze, ktere byste v rozariu sami radi... celý příspěvek >
Austinovo zahradnictvi, 10.7.2009
Dekuji za reakce a klidne piste dal sve dotazy, rada odpovim, budu-li vedet. Rozarium me urcite inspirovalo, i kdyz priznavam, zaroven trochu hodilo do deprese, ze toto nebo neco podobneho neni v mych silach vybudovat. Tedy pokud bych mela... celý příspěvek >
Austinovo zahradnictvi, 9.7.2009 Obsahuje fotku
jeste posledni..
Austinovo zahradnictvi, 9.7.2009 Obsahuje fotku
jeste par fotek ruzi a pohledu do zahradnictvi)
Austinovo zahradnictvi, 9.7.2009 Obsahuje fotku
Vsem priznivcum anglickych ruzi nebo jakychkoliv ruzi doporucuji navstivit 'otce' anglickych ruzi, nove vyslechtenych, dnes zvanych austinek. Fotky ruzi samotnych nemam tak povedene - na webu si je ostatne muzete najit bez problemu. Spis k tomu, co... celý příspěvek >
Kam s UV lampou?, 8.7.2009
Zpravidla každé elektrické zařízení, pokud je schválené pro provoz v EU, má mít na výrobním štítku tzv. stupeň krytí, který má tvar IPxx, kde první pozice (malé x) značí ochranu proti vniknutí předmětu, prachu a druhé x značí ochranu proti vniknutí... celý příspěvek >
Historicke ruze, 7.7.2009 Obsahuje fotku
O vikendu jsem byla u Davida Austina... o tom zde zalozim forum jakmile dam nejak dohromady fotky... a tam se mi z historickych ruzi zalibila R.sericea Pteracantha - odlisujici se od vsech ostatnich predevsim svymi trny. Mate s ni nekdo osobni... celý příspěvek >
Rozarium anglickych ruzi, 22.6.2009
Ten predchozi prispevek byl pani z Australie, v reakci na novozelandske zahrady - kam manzela 'vystve' na 'mensi vylet' :-)) Muj muz me v planu rozaria podporuje - tedy alespon psychicky. Vidi, ze to myslim vazne. Akorat ze nam je obema predem... celý příspěvek >
Anglické růže - licence v ČR, 20.6.2009
Tak se zacinaji austinky objevovat bez problemu kdekoliv, kdo ma na to penize - at uz ze strany obchodnika nakoupit prostokorenace nebo v sezone hrnky primo u Austina - nebo ze strany nakupujicich: vcera vecer mi volali z naseho mistniho zahradnictvi... celý příspěvek >
Poznáte růže?, 16.6.2009
Tak presne nad tou vasi 1-5 jsem prave premyslela na zahrade, jak jen se jmenuje.  Mam ji prvni rok - na podzim koupenou u pana Sipa. Voni naprosto nadherne - sladce. Jak jste tu variantu sem napsala, vzpomela jsem si - je to naprosto jiste... celý příspěvek >
Rozarium anglickych ruzi, 15.6.2009
Vas projekt zni skvele. Jestli se nakonec do toho rozaria pustim, urcite bude i web, kde by odkazy na takovehle veci mohly byt, vcetne nejakych kratkych videi. Muj muz spolupracuje s www-stream-cz - mozna tip na nejaky serial o zahradach jak to... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika