Příspěvky uživatele - Zahrádkářský kacíř

Merunka - jak ji mam zastrihnout?, 18.4.2010
Proč furt chcete všichni zahušťovat korunku? Vždyť když to naroste, tak to bude tak hustý, že to budete muset zase vyřezávat na původní stav!
Merunka - jak ji mam zastrihnout?, 18.4.2010
Všechny? Nesmysl. Proč?
Jak mam zastrihnout tyhle tresne?, 18.4.2010
Opravdu myslíte, že ten komu odpovídáte psal o semenáčích??
Ošetření staré zanedbané révy, 18.4.2010
Hlavně žádné zbrklé ostříhání!.
Jak zlikvidovat porost ostružiny lesní plazivé?, 11.4.2010
Pro Martina: Víte vůbec, že vysazovat klimaxové dřeviny na holá místa bez pionýrských dřevin (ten váš "bývalý tankodrom") je z dlouhodobého hlediska značně nevhodné?
Jak zlikvidovat porost ostružiny lesní plazivé?, 11.4.2010
Asi jsem se nevyjádřil dost jasně. Jaké kultury chcete pěstovat v lese, když ne stromy? (pro které nic z toho nepředstavuje problém) A schválně se zkuste zeptat nějakého ochránce přírody co si myslí o těch "bývalých tankodromech".
Jak zlikvidovat porost ostružiny lesní plazivé?, 11.4.2010
Jaké kultury byste pod tím chtěl pěstovat? Bavíme se oba o lese jako o něčem, co se primárně skládá z mnoha stromů?
Vychovny rez dvojrocneho stromceka, 10.4.2010
Přesně tak, nic neřežte.
Jak zlikvidovat porost ostružiny lesní plazivé?, 10.4.2010
Doufám, že si děláte legraci. Proč stříkáte v lese roundup??
Prořezání chráněného stromu?, 10.4.2010
Vždyť vidím tu paniku. Proč chcete úřadům vyhrožovat? Já nevím jak vám mám vysvětlit, že nejdřív se musí zjistit proč větve padají a potom najít řešení. (a předem se smířit s tím, že jediné možné řešení skutečně může být pokácení stromu) Vaše... celý příspěvek >
Vychovny rez dvojrocneho stromceka, 9.4.2010
Klidně to nechte jak to je, bude plodit dřív a je nižší riziko že jí napadnou nemoce. A korunku taky časem bude mít, prvních pár let sice poroste do koštěte, ale potom se začne roztahovat a tvořit korunku. (pokud má dost místa)
Prořezání chráněného stromu?, 9.4.2010
To je zase řevu, strom=nebezpečí=pokácet. Jak říkám, není normální aby padaly zdravé větve, proto je ořezání jen suchých větví normální postup. Buď strom někdo záměrně poškozuje, (dost dobře si dovedu představit člověka, který to dělá "aby... celý příspěvek >
Vychovny rez dvojrocneho stromceka, 8.4.2010
Mě se zdají přímo nad.
Nový stromek broskve, 8.4.2010
Nesmysl, nezajde, to je pověra.
Vychovny rez dvojrocneho stromceka, 8.4.2010
Ty dráty jsou elektrika?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika