Příspěvky uživatele - 92.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za okrasnou travu?, 7.10.2014 Obsahuje fotku
připojuji fotky ozdobné trávy, prosím, poradíte? jedná se o miscanthus purple rain nebo prostě jiný miscanthus nebo pennisetum?
Acer platanoides drummondii v malé zahradě?, 6.10.2014
To jsem se nasmála, nicméně děkuji.javor jsem již zasadila. Původně jsem chtěla prave acer campestre carnival roubovany ve výšce min.2 metry, ale nedaří se mi jej nikde nalézt, tak jsem zvolila tento. Budeme se snažit jej usmernovat, jak to půjde... celý příspěvek >
Co je to za okrasnou travu?, 6.10.2014
Zítra dodám foto, díky moc za radu, co mám vlastně vyfotit :-)
Co je to za okrasnou travu?, 6.10.2014 Obsahuje fotku
 teda, těch je, díky za odkaz... pokud to je miscanthus, tak zřejmě misc. ghana nebo spíše misc. purple rain, našla jsem dle foto i purple fall. no snad to nebude pennisetum, ten bych teda měla asi na zimu vykopat? Bohužel nevím, jaké má... celý příspěvek >
Co je to za okrasnou travu?, 6.10.2014
děkuji vám všem, nevím si ale rady- snad to bude miscanthus rubrum a ne pennisetum, ale podle různých foto na netu se obávám, že to bude spíše choulostivá pennisetum. Zítra ji vyfotím a třeba mi ještě poradíte. Květenství bohužel nevím, jaké má.... celý příspěvek >
Co je to za okrasnou travu?, 6.10.2014
tak to není ona, nicméně tato je nádherná :-)
Co je to za okrasnou travu?, 6.10.2014
Vypada jako miscanthus giganteus, ale jeho barva je temne cervena- vinova. Mam mladsi kousek necely metr vysoky, takze nevim, jetsli doroste stejne jako vyse zminovany misc. gig. diky moc za radu :-)
Zrezavění Pinus schwerinii wiethorst, 4.10.2014
Dobrý den, máme od minulého podzimu nově zasazenou zakrslou borovici Pinus schwerinii wiethorst a nyní zcela zrezavěla. Nevíte co s ní může být?Díky moc za rady :-)
Acer platanoides drummondii v malé zahradě?, 3.10.2014
Máte zkušenosti s pěstováním javoru mléče drummondii v malé zahradě? Potřebujeme vzrůst maximálně do 5 metrů, je možné jej jednoduše udržovat střihem? Díky moc :-) Michaela
Jaký javor? Poradíte?, 26.9.2014
Díky, zkusím štěstí.
Jaký javor? Poradíte?, 26.9.2014
Díky moc za tipy:-)
Jaký javor? Poradíte?, 21.9.2014
Děkuji moc za radu. Do Polska se chystam, i kdyz uz nekolikrat jsem odchazela s prazdnou. Zrejme budu muset udelat nejaky kompromis, at uz neco konecne zasadime :-)
Jaký javor? Poradíte?, 20.9.2014
Dobrý den, ráda bych zasadila jako solitér na polostinné místo v blízkosti plotu javor. potřebovala bych nějaký, jehož koruna začáná v minimálně 2,2m výšky a který má přirozeně téměr kulovitou korunu, případně deštníkovitý tvar a dorůstá výšky... celý příspěvek >
Jaké odrůdy malin a ostružin?, 22.7.2014
Rozhodně odrůda Tulameen.Byla jsem na sběr malin ve Skotsku a ty byly perlou mezi ostatními, také výbornými. Letos je mám v plánu také sadit:-) Michaela
Usychání buxusu, 9.6.2014
myslíte? žádné náznaky po nějakém škůdci jsem nenašla... přesto děkuji za názor :-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika