Příspěvky uživatele - 105.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rizkovani modrinu, borovice, 14.12.2013
Setkala jsem se s plantáží říkovanců a plantáží stromú pro řízky - stromy měly uříznuté špičky, aby se k nim pracovníci dobře dostali.. Byla u toho cedude s vysvětlením.(Mam dojem, že šlo o jedle a bylo to někde u Březnice). Myslím, že stejně... celý příspěvek >
Chrizantéma, listopadka, doubek, 17.10.2013
Babička mívala růžové, asi 30 cm vysoké listopadky veeelmi dlouho. Bohužel při stěhování nepřežily přesazení. Také bych je měla ráda znovu. byly pěstovány v Praze, nikdy nepřikrývány. Takže existují, ale kde je najít... EM
Renovace křesla, 20.9.2013
Látka není navlečena tunelem, ale přibita hřebíčky nebo nověji sponkami, dole je ještě obtočena. Místo přibití bude vidět. Správně by se měla použít látka na lehátka - v řemeslnickách potřebách, jsou různé šíře, ale jde použít i pevné... celý příspěvek >
Osázení trvalkového záhonu na osluněném místě, aby byl ozdobný, co nejdéle, 29.7.2013
Zkuste bergénie - jsou zelené celý rok, hezky kvetou, snesou i sucho slunce. EM
Molice na rajčatech na balkóně, 29.7.2013
Dobrý den, rajčata na balkóně mi silně napadla molice. Prosím o radu jak je možné je zlikvidovat - četla jsem doporučení na Mospilan, ale s poznámkou, že neúčinkuje.. Děkuji EM
Střašlivě zaplevelený záhon trvalek, 19.7.2013
Záleží o jaký plevel jde - jednoleté je možné zamulčovat trávou - třeba s katrony, vytrvalé odstranit - nejjistější je je dát na část záhonu a plochu důkladně zrýt a odplevelit, dřív než se rozroste plevel i trvalky. Rozhodně se situace nebude... celý příspěvek >
Jak pribrzdit sazenice v kelimkach aby neprerostla (hokaido), 22.6.2013
Dát do chladu.
Odvodnění zahrady, 21.6.2013
Požádejte Stavební úřad o písemné vyjádření. EM
Odvodnění zahrady, 21.6.2013
Pokud vím, studnu dělat svépomocí nesmíte. Ve Vašem případě by byl vhodnější název "drenážní nádrž" nebo "nádrž", případně třeba "jezírko"- pokud to nebude zakryté. Vy nebudujete studnu - nebudete čerpat podzemní vodu, ale chcete svést... celý příspěvek >
Jak z odkopku vypěstovat strom, 20.6.2013
Dobrý den, mám na zahradě švestku a ráda bych z odkopků vypěstovala další stromy. Prosím o radu jak odkopky přivést ke tvaru stromu (tvoří spíš keře) a kdy je oddělit. Původní švestka je prý odkopek od sousedů a proto předpokládám, e není... celý příspěvek >
Jaký strom?, 20.6.2013
Co jeřabina (třeba jedlá), nebo šeřík.
Páchnoucí kompost, 7.6.2013
s tím zasazením bylo míněno k plotu, aby se Špatně napsáno.
Impregnace kmenů, 7.6.2013
Moc dlouho asi nevydrží, horní část by měla býta seříznuta šikmo, aby odtékala voda. Postřik by se dal provést modrou skalicí nabo boraxem. Možná by pomohlo i na horní část dát kousek prkna jako stříšku.
Páchnoucí kompost, 7.6.2013
nevím co chcete - soused nic dělat nebude,  vy taky ne. tak s tím musíte žít.. a mimochodem - myslím, že není problém souseda upozornit, že mu kompost zalijete.. nebo tam něco zasaďte. Ale řešení je jen na vás.
Páchnoucí kompost, 7.6.2013
Napadají mě ještě dvě   možnosti - větrák - když půjdě zápach k vám za plot dáte větrák jako protiproud. Nebo koupit urychlovač kompostu a přes plot kompost občas prolít - po vychladnutí zapaření.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika