Příspěvky uživatele - 99.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Biotec 18 screenmatic, 20.11.2014
jako me je jasny ze sterbinovy sito nechytne vse, vim jak mi to funguje doma to samo domo, jako je to znat, zdaleka necistim filtr tak casto jako driv a hlavne je na nem znat narust ty biomasy, driv tam byl jen humus a ted tam jsou v uvozovkach mapy... celý příspěvek >
Biotec 18 screenmatic, 20.11.2014
takze myslite ze stavajici sito 320 mikronu je tedy dostacujici?
Biotec 18 screenmatic, 20.11.2014
tak myslim ze penize vrazim do kvalitniho sterbinoveho filtru, ten muj ma jen 320 mikronu ponevadz jsem jemnejsi sito nesehnal, a zkusim ty nastrihany husi krky do 300 litroveho sudu a jako posledni dam ten biotek 10,a pak se uvidi co to bude delat,... celý příspěvek >
Biotec 18 screenmatic, 19.11.2014
hmpokud vam to funguje tak jste me dost zvyklal, me se do toho nechtelo z duvodu cisteni tech ruznych molitanu a tak, nedovedu si to dost dobre predstavit mit ruzny filtracni media nekde poskladany a pri cisteni to tahat ven, rucne to nekde proprat... celý příspěvek >
Biotec 18 screenmatic, 19.11.2014
a vy mate jen sterbinovy filtr a pak jen ten sud s husima krkama?zadne jine filtracni molitany, rohoze atd?
Biotec 18 screenmatic, 19.11.2014 Obsahuje fotku
a jeste jedna
Biotec 18 screenmatic, 19.11.2014 Obsahuje fotku
nejak mi to nejde poslat najednou
Biotec 18 screenmatic, 19.11.2014 Obsahuje fotku
takze na privodni hadici udelat rozdvojku a do kazdeho filtru zvlast?v tom nevidim problem, udelam to tak a pujdu do nej protoze s tim biotecem 10 jsem byl vazne mile prekvapenej a pak jak jsem udal ten sterbinak tak to bylo teprve v pohode
Biotec 18 screenmatic, 18.11.2014
dekuji za vase postrehy, ja se nebranim doma delane filtraci, jen mi to vyzchazi tak ze muzu usetrit dejme tomu pet sedm tisic ale taky se muze stat ze to nebude fungovat a budou to vyhozene penize, urcite tu jsou lide kterym to funguje uplne paradne... celý příspěvek >
Biotec 18 screenmatic, 16.11.2014
nejhorsi je prekonat lenostkoupit hotovku je tak snadnymam na to celou zimu tak to dam, jezirko jsem a budu taky kopat ruco, aspon se clovek trochu protahnejen to chce poradne nastudovat no a tady na tom foru jsou dobry podnety a lidi co poradej a to... celý příspěvek >
Biotec 18 screenmatic, 16.11.2014
Dekuji moc, jezirko mam v planu na jare zvetsovat, momentalne ma 8 kubiku a je v nem 7 koi, pouzivam filtraci biotec 10,lampu 50w a nedavno jsem si vyrobil sterbinovy filtr, z cistotou vody nemam sebemensi problem, po cely rok vidim dno v hloubce... celý příspěvek >
Biotec 18 screenmatic, 16.11.2014
diky vsem, penize prave jsou problembudu hledat dal
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika