Příspěvky uživatele - 80.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vhodná kombinace odrůd - kopání pařezů, 11.2.2008
Jabloně ve stěně se již před 30 lety pěstovaly na M IX, ty koření skutečně mělce. Třešeň, asi na ptáčnici,  bych čekal hlouběji, zejména na hlubší ornici.
Popol z cierneho uhlia, 28.1.2008
Černouhelný popel je lepší než hnědouhelný, obsahuje určitě méně síry, i když ta z větší části shoří a odejde ve spalinách. Sloučeniny síry v půdě, není-li jich enormně mnoho ale mimořádná rizika nepředstavují. Doporučuje se nechat popel... celý příspěvek >
zahradní nábytek, 28.1.2008
No, pane Vrkoč, máte možná pravdu, ale když jsem zkoušel odstranit mechanicky dobře navrstvený nátěr ze staré židle, trvalo mi to týden a zbytky nátěru tam ve spojích a mezi vlákny dřeva stejně zůstaly. Louhování bych tak úplně... celý příspěvek >
Břečťan popínavý, 28.1.2008
Může se také nechat pustit kořínky ve sklenici s vodou  (příp. stimulátorem). Snad by to mělo jít i nyní.
projekt na svažitý terén, 21.1.2008
Úspěch zaručen být nemusí. Svou roli hrají struktura a výška ornice, charakter  podloží,  zvolené rostliny, srážkové poměry a mnohé další. Každopádně bych přizval odborníka.
Poradí mi někdo?, 21.1.2008
Prosím zadavatele témat, aby z názvu příspěvku bylo alespoň zhruba poznat, čeho se týká. Děkuji
Rakytník, 21.1.2008
Na zahradě rakytník nemám, ale na staré hrázi rybníka jej vídám. Musí být více druhů vzniklých asi výsevem semen. Plody některých keřů jsou totiž opravdu nechutné, jiné, často i o něco větší,  docela příjemně nakyslé. Odnožují poměrně... celý příspěvek >
Jablon do horších půdních podmínek, 21.1.2008
Údaj o mírném severním svahu na Valašsku s kamenitou půdou je velmi obecný. Důležitou roli hraji i další aspekty, nejen nadmořská výška, ale hlavně charakter zahrady a druh péče, který jí chcete v budoucnu věnovat. Je rozdíl, jestli hodláte... celý příspěvek >
Jak nejlépe naložit se slepičím hnojem?, 21.1.2008
Při smíchání suchého slepičího hnoje 1:1 s vodou vznikne hmota konzistence těsta. Sláma neklesne, spíš vyplave až po dalším zředění vodou 1: 10.
Sklápěcí pilka, 21.1.2008
Moje řeč. Snad jen pro majitele 1 - 2 malých stromků se může zdát kvalitní pilka zbytečně velkou investicí. Ona ale najde uplatnění i v dílně. Tak, jako kdysi jsem bez pilky s otočným listem neudělal ani krok, dnes na ni ani nevzpomenu. Ty zuby... celý příspěvek >
Špendlíky či ryngle?, 14.1.2008
Pravděpodobně se opakujeme, ale soudím, že jede o myrobalány - tedy podnože pod slivoně. Ty jsou totiž velmi vitální, takže přežily onu zmíněnou likvidaci, rozmnožují se taky hojně odkopky  
Roubování, 14.1.2008
Těch vykřičníků, myslím, tolik netřeba. Jistě, je pravděpodobné, že oskeruše srůstá i s hrušní. Obecně, hrušky, jeřabiny, hloh, mišpule, oskeruše, kdoule, kdoulovec, muchovník, a další mají navzájem afinitu. Někdy lepší, jindy horší. To ale... celý příspěvek >
Řízkování maliníku, 7.1.2008
Já mám Ljulin - nebo tak nějak. Řekl bych, že těch pozdních malin na letošních výhonech je jednak trochu míň (při odstranění všech loňských by to možná bylo  jinak)   a hlavně - ty letní jsou mnohem... celý příspěvek >
Slimáci, 10.12.2007
Takový ekologický přístup musím ocenit. Sám nemám s trpícími slimáky takový soucit a taky mi v prstech nejsou příjemní. Řeším je horkou vodou a - stejně jako Vy - kompostem.
utoci kuna na cloveka?, 3.12.2007
Pro jistotu si vemte vysoké boty a Postinor.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika