Příspěvky uživatele - 243.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stribrne listy na hokaidu = plisen?, 3.8.2012
Nebude to spíš padlí?
Zrání rajčat, 2.8.2012
Nějak nechápu, proč se navážíte do pana Jaroslava a potažmo i do ostatních, kteří "mají vytápěné skleníky, nevytápěné skleníky a zimní zahrady". Už se stejné téma řešilo na jiné diskusi. Když mám tu možnost si předpěstovat sazenice, tak proč ji... celý příspěvek >
Zrání rajčat, 2.8.2012
Tak to asi málo hnojíte a zaléváte, já pěstuji na dva až tři výhony už leta a není problém. Letos už mám některá dvouvýhonová rajčata dva metry vysoká. Hnojím plným hnojivem typu hydrokomplex (yaramila comlex)
Harbritte snad nikdy nezklame, 2.8.2012
Harbinger je ranější, zraje v půlce července, plody jsou drobnější než u Harbrite, dužnina nejde od pecky.
Technická a botanická zralost, 1.8.2012
V technické zralosti jsou už plody vhodné ke konzumaci, v botanické zralosti mají plně vyvinutá a zralá semena.
Ako sa pestuje ačokča, 30.7.2012
Vy tu ačokču máte ve skleníku? Proč, proboha, normálně se pěstuje venku. Není samosprašná, ale opylují ji včely a další hmyz, takže v tom skleníku máte zřejmě neopylené samičí květy.
Pozná někdo prosím co to je?, 27.7.2012
Jj, letos jsme uřízli dva boční kmeny (prostě jeden letorost se rozhodl, že z NĚJ bude hlavní kmen) a na jednom z pahýlů vyrašil letorost, který má listy v průměru přes 40 cm, se stopkou 60 cm.
Kdy sklidit rajčata keříčková?, 27.7.2012
Buď si z nás děláte šoufky, nebo jste opravdu amatér. Když jsou rajčata červená, na co chcete ještě čekat? Až zplesniví?
Pozná někdo prosím co to je?, 27.7.2012
pavlownie plstnatá
Vytápění skleníku, 27.7.2012
No nevím , vzduch má malou kapacitu a ani předávání tepla přes husí krky (plast moc teplo nevede) nebude moc účinné.
Rajče - plíseň startuje, 26.7.2012
Na některé ty skvrnitosti se dá použít i Rovral Aquaflo
Rajče - plíseň startuje, 26.7.2012
Mně to zalévání nevadí, ale tady nebyl sníh, měsíc holomráz, na jaře nepršelo, tráva se po zimě ani nestačila zvetit. Už i na stromech je vidět, že jim ta vláha chybí, na všem nejdříve mšice, teď svilušky (jabloně, švestky, keře)...
Rajče - plíseň startuje, 26.7.2012
Ridomil působí i kurativně.
Rajče - plíseň startuje, 26.7.2012
Proč tak ironicky? Opravdu jsou místa, kde neprší. U nás (Přerov) včera trochu víc popršelo - 13 mm, po čtrnácti dnech, jinak takové sucho, že v hloubce na rýč se hlína sype jak prach a to je u nás jílovitá půda. Dneska po velkém hřmění trochu kape.
Mech ve velkých plochách - jak tam dosat trávu?, 25.7.2012
Určitě bych nejdřív odstranila mech, plochu zkypřila a teprve potom osela.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika