Příspěvky uživatele - 253.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bradavice na listech, 27.5.2009 Obsahuje fotku
mám asi 13 švestek různých odůd (staré cca. 25let)a všechny mají tuto chorobu. Co je to za choroba? Čím stříkat a kdy (už je pozdě, že)?
Proděravěné listy, 27.5.2009 Obsahuje fotku
co je to za choroba? jak na ni?
Oční listů a mravenci, 27.5.2009 Obsahuje fotku
na jaře jsem vysadil hrušeň wiliemsovu a má takto tačernalé konce listů /viz foto)a jsou na ni hodně mravenci. Co je to za choroba a jak s ní zatočit
Onemocnění švestek, 26.5.2009
děkuji - vyfotím to lépe a popíšu
Onemocnění švestek, 24.5.2009 Obsahuje fotku
na jaře jsem nasadil švestky JOJO,  a toto (viz foto) mají nalistech. Prosím o radu, co je to za nemoc a jak na ni. Dík
Rynglot Althanova - čím opylovat?, 12.4.2009
no já ten stromek mám nasazený teprve týden, ale nemám opylovače-jen jsou kolem nějaké staré švestky (neznám jejich odrůdu), tak se ptám, zda by to mělo na opylení stačit či nikoli
Rynglot Althanova - čím opylovat?, 12.4.2009
mam nasazehou Althanovu, a potřeboval bych poradit, čím lze opylovat. Zda jakoukoli švestkou, či rynglotem, nebo jeto složitější. Dík moc za odpověď
střih nově vysazené švestky, 6.4.2009
děkuji, a mám to ostříhat už teď, nebo počkat, až bude v květu?
Jak zastřihnou hrušeň po výsadbě, 6.4.2009 Obsahuje fotku
dnes jsem nasadil hrušeň Wiliamsova - podnož kdoule. Strom je vysoký cca 200cm a větve jsou asi jen 30 cm od země. Já bych pptřeboval, aby větvě začínaly asi v 150cm-jak toho dosáhnout? To ty nynější větve mám všechny ostříhat a počakt až vyraší ty... celý příspěvek >
střih nově vysazené švestky, 6.4.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem vysadil Hagantu (viz foto) a potřeboval bych poradit s řezem-jak a kdy ho provést. Nyní je "koruna" vemli nízko-cca 40cm od země a celkový výška stromu je cca 180 cm. Já potřebuji, aby koruna byla co nejvýše (cca 160cm)-abych... celý příspěvek >
Jak zastřihnout rynglot Rekord, 6.4.2009
Děkuji mooc.
zastřihnutí stromků při sadbě, 5.4.2009
Děkuji moc za radu, ještě mi prosím poraďte-ten rynglot je vlastně je asi 2,2m dlouhy "prut" s kořeny-ten bych asi nějak zastřihnou měl, ne? Potřeboval bych, abych na něm vypěstoval korunu, pod kterou projedu bezproblému se sekačkou. Někde jsem četl,... celý příspěvek >
zastřihnutí stromků při sadbě, 5.4.2009
potřeboval bych poradit. Chci poneděli nasadit jabloň (delikates), dalé rynglot (rekord), švestky JOJO a Hagantu a konečně polsední Hrušku (wiliamsova)-potřeboval bych poradit, které z těchto stromků nyní nemůžu střihat a které ano. Dík
Jak zastřihnout rynglot Rekord, 5.4.2009
Dobrý den, ano, koupil jsem ho v pátek v JUKKA- mají tem opravdu bezkonkurenční výběr všeho-mohu jen doporučit.
víte něco bližšího o odrudě švestek Haganta?, 5.4.2009
Děkuji moc za vyčerpávající odpověď a mám ještě jeden dotaz. Dá se použít jako opylovač k Hagantě švestka JOJO?  Děkuji moc za przkou odpověď
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika