Příspěvky uživatele - 60.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gloxinie, 27.1.2011
Gloxinie se dá namnožit listem, tak, jako africká fiálka.Už jsem si jich pár namnožila.Ať se daří v pěstování! Marie
Odrůda rajčete, 27.1.2011
Dnes jsem si koupila semena hybridních rajčat Hildares.Znáte je někdo?Na obále píšou, že je velmi ranně zrající a velmi výnosná.Plod červený asi 80g těžký a odolný proti pukání.Pěstuje se na poli i ve skleníku a je rezistentní vůči černi... celý příspěvek >
Sundevila v zimě, 14.1.2011 Obsahuje fotku
Moje vypadá hrozně, je bez listů, ale větvičky jsou živé i když konce větviček zasýchají.Mám ji v chladu na schodišti bez topení.Musím ji tam už nechat, vloni jsem jednu přenesla z toho schodiště do tepla, začly ji rašit listy a pak uschly a zahynula... celý příspěvek >
Bougainvillea v zimě, 12.1.2011
Děkuji za rady, zkusila by jednu dát do bytu na okno a druhou nechám tam kde je, v chladnu a uvidím, jak se zachová.V bytě mám dost teplo aby ten skok o skoro 15st.nebyl zas šokující pro ni.Tak pořad nevím a váhám co bude lepší.Marie
Bougainvillea v zimě, 12.1.2011
Taky děkuji za informace, ale nevím, co ty moje, když nemají ani jeden list, myslíte,že je s něma konec, že listy nezačnou pučet?Větvičky žijí, nejsou uschle, věřím,že obroste, hodně by mě mrzelo, kdyby o ně přišla.
Množení Hortenzií, 9.1.2011
Řízky zapíchlé v zemině mi zakořenily rychleji než v té vodě, jenom jsem je brzy vytáhla a přesadila do květináčku, kořínky byly nepatrné a tím jsem je asi zahubila.Ve vodě jsem měla řízek dlouho, sadila jsem až měl větší kořen.systém a ten mi... celý příspěvek >
Opadávání vánočního kaktusu, 6.1.2011
Ani nevím, do jakého substratu jsem sadila, myslím,že na pokojové rostliny.
Sundavillea Red - pěstování, 6.1.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, jak vám přežívá Sundavillea teď přes zimu?Já ji mám bez listů, stojí na schodišti u okna, kde se netopí.Některé listy opadly, jiné seschly, úplně se drobily, ale držely, musela jsem je z větvíček stáhnout.Tak nevím proč, jestli to dělalo... celý příspěvek >
Opadávání vánočního kaktusu, 5.1.2011 Obsahuje fotku
Ještě jedno foto
Opadávání vánočního kaktusu, 5.1.2011 Obsahuje fotku
Chci vám ukázat můj vánoční kaktus, koupila jsem ho před rokem, měl poupata, ale rozkvetl asi jen jeden nebo dva květy, zbytek poupat opadal.Přesadila jsem ho do většího květinače a objevily se poupata nové, které vykvetly.Teď mi kvetl koncem... celý příspěvek >
Množení Hortenzií, 5.1.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, vloni jsem se pokoušela namnožit Hortenzií, nejlíp mi zakořenil řízek vložený do vody.Povedlo se i zakořenění přímo do zeminy, ale ty mě teď přes zimu zahynuly.Řízkovala jsem je už dost pozdě, asi v srpnu.Mám jen jednu rostlinku... celý příspěvek >
Bougainvillea v zimě, 5.1.2011 Obsahuje fotku
To jsou moje Bougainvillee, úplně bez listu, snad se s jarem vzpamatuji.
Bougainvillea v zimě, 4.1.2011
To je nádhera! Já mám dvě, vloni koupené, krásně mi narostly přes léto, dala jsem je na schodiště na okno na zimu, kde se netopí, všechny listy opadaly.Doufám, že přežije zimu a na jaro obrazí.Mám růžovou barvu.Když jsem je koupila, dlouho trvalo než... celý příspěvek >
Astilbe - čechrava, 4.1.2011
To je nádhera! Máte obrovskou zahradu, tam je prostoru k sázení, to se vám tam žije, krása.
Jak se jmenuje tato cibulnatá květina?, 14.9.2010
Děkuji za určení názvu cibuloviny.Mám tyto cibulky na zimu vytáhnout ze země nebo jsou mrazuvzdorné?Mám obavy je nechat přes zimu v zemi, nechala jsem tak Frézie i když jsem je nakryla chvojím, nevydržely.Máte někdo zkušenosti s pěstováním... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika