Příspěvky uživatele - 208.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 26.12.2009
Pro pana JARDU, nehodlám polemizovat kdo z jaké vzdálenosti videl pluh za velký traktor a kdo s ním kolik zoral, osobně jsem oral s 5PHX 35 15LET s průměrem 800ha ročně takže něco málo o orbě a tomto pluhu vím a pokud jde o nesené pluhy tak i v této... celý příspěvek >
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 24.12.2009
Opoměl jsem dodat že se jedná o pluhy za velké traktory, konkrétně třeba 5phx 35. který je polonesený, to znamená že ve předu je na ramenech hydrauliky a vzadu jede po kole které se tím táhlem řídi.Máte pravdu že kdo jak si začne tak oře ale s pluhem... celý příspěvek >
Zahradní traktor MTD - kladka řemene, 24.12.2009
V tomto případě zrovna nevím ale vesměs všechna ložiska bývají nějak zajištěné proti pohybu tak žeby nějaká ségrovka?Díval jsem se do svého návodu od MURRAYE ale kladky nejsou rozkresleny takže je možné že je to výměnný díl jako celek.Přeji brzké... celý příspěvek >
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 24.12.2009
Zdravim oráče.Pan Standa použil patrně špatné výrazy jako je plovoucí hydraulika, to je výraz pro vertikální nastavení hydrauliky která nikterak neovlivnuje její pohyb po spuštění pluhu do země nahoru a dolu a nikoliv horizontální, dále bych chtěl... celý příspěvek >
Kardanovy nahon, 17.12.2009
Zdravím, pokud máte dvě převodovky tak je to velice jednoduché, mezy obě převodovky vložíte třeba řetězové kolo a přez řetěz poháníte hřídel náhonu, další možnost je pokud máte hydrauliku tak pohon přez hydromotor, další pohon je možný od řemenice... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika