Příspěvky uživatele - happy

Vinná réva - pěstování, 22.5.2015
Dobrý den, zasadil jsem na podzim vinnou révu a prosím o radu. Měl jsem ji doteď přihrnutou, ale protože je po zmrzlých tak jsem ji odhrnul a vyvázal rašící výhon. 1. Na staré části sazenice jsou malé kořínky (těsně pod místem, kde vyrůsta letorost),... celý příspěvek >
Semenáček broskvoně?, 21.5.2015
Nebo nějaký zlatobýl
Květ Karnevalu, 17.5.2015 Obsahuje fotku
Po odkvětu se vytvořily na jablůňce Karneval dva vyjímečné květy. Foto přikládám, aby bylo vidět že nejen broskve krásně kvetou . Tímto zdravím pana Petra z Pardubic.
Meruňka - postřik, 13.5.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zkušenějších pěstitelů, zda dělají ještě po odkvětu meruněk a broskví jejich postřik proti obalečům.Pokud ano, tak jestli by mohli uvést přibližné termíny postřiku. Díky. Happy
Ostružina - nemoc?, 29.4.2015
Dobrý den, tak dnes mi došel poštou přípravek Signum. Je tam jen dávkování na cibuli a peckoviny. Na netu jsem našel dávkování velkovýrobní pro maliny a ostružiny. Spočítal jsem, že bych měl dát 1g na 1l vody. Pro kontrolu se chci zeptat, zda... celý příspěvek >
Semenacky - presazeni, 28.4.2015
Je pravda pane Vysloužil, že to neni Moravská jadernička - na kterou, jako podnož nedal dopustit můj prastrýc. Pamatuji si, že se s mým dědou (oba vášniví zahrádkáři) hádali, jestli je lepší jadernička nebo nastupující a rozšiřující se M9. Ale to už... celý příspěvek >
Semenacky - presazeni, 26.4.2015
Jsou to semenacky. Maji delozni listky. Diky za rady. Asi je zkusim v srpnu naockovat a v rijny jim pri presazovani zastrihnu korinek. Happy
Semenacky - presazeni, 25.4.2015
Dobry den mam dotaz na zdejsi odborniky. Vsiml jsem si ze mi zacaly rust pod jabloni 3 male semenacky. Ted maji asi 3 prave listky. Chci si je zkusit naockovat pripadne naroubovat. Cetl jsem ze je treba zastrihnout kulovity korinek. Ale neni mi jasne... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 17.4.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, já letos poprvé objednával rostliny v e-shopu.Vybral jsem si zahradnictví Na Zázvorce z důvodu ceny a sortimentu. Z 5 ks sazenic byly 4 ks v pořádku, ale pátá sazenice maliny byla téměř bez kořínku. Na mou písemnou reklamaci mi... celý příspěvek >
Ostružina - nemoc?, 9.4.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, všiml jsem si na ostružině tmavě červených skvrn na stonku (viz foto). Setkali jste se s tímto už někdo? Jedná se o nějaký druh rzi? Jaký postřik by jste doporučovali použít?  Děkuji za rady. Happy
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 28.3.2015
Díky za radu Kuky, měl jsem v plánu ještě pár dnů počkat, ale nedalo mi to, a když jsem přišel po noční domů, využil jsem příznivého počasí a stříkl jsem ji. Přitom jsem zjistil, že Hargranda loni zasazená a ještě zazimovaná v textilii už taky... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 27.3.2015 Obsahuje fotku
Náš Pincot je taky těsně před rozkvětem .
Topaz vydrží, 19.3.2015
Ja jako zdatny konzument jablek s malou zahradkou jezdival pro jablka na uskladneni do sadu v Jezernici a pripadne ve Zlutave u Napajedel. Pricemz prave v te Zlutave jsem poprve TopaZ ochutnal a nasledne i koupil. Je to uz urcite minimalne 10let.... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 18.3.2015
Doufam ze Vam budou postriky vychazet stejne dobre jako v lonskem roce - tak pekne jablka jsme uz dlouho nemeli. Jeste bych potreboval najit system na Obalece vychodniho. Na nasi male broskvi nam pekne skodi.
Roubování angreštu, 15.3.2015
Dobrý den, chci se zeptat starších a zkušenějších zahradkařů, jestli je v tuto dobu možné roubovat angrešt. Vím, že jde za zelena (červen) nebo do boku v srpnu, což jsem zkoušel a vypadá to, že se mi nepřijal. Uvažuji, že bych ho zkusil ještě teď... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika