Příspěvky uživatele - ivap

Poškozené rašící listy, 26.4.2019
Dneska jsem kontrolovala nově zasazenou třešeň - na listech stejné poškození jako na fotkách, které jste tu všichni uveřejnili. A jak už jsem psala v jednom příspěvku (nebyla jsem přihlášená), na listech byly vidět černé tečky. U mě na dvou listech... celý příspěvek >
Jak a kdy naroubovat sakuru?, 26.4.2019
Mám na zahradě semenáč třešně a chtěla bych zkusit naroubovat sakuru. Otázka zní - kdy se vlastně roubují a jakým způsobem. Jestli jako třešně nebo jinak.
Co je to za strom?, 17.4.2019
Děkuji 
Co je to za strom?, 17.4.2019 Obsahuje fotku
A nevěděl by někdo, co je tohle? Fotka není moje, takže nevím, jestli je to strom nebo keř ;-) Roste to někde u Lednice.
Kvasenie a palenie manga, 13.2.2019
Kde se dají sehnat dvě tuny manga? 
Výsevní substrát, 9.2.2019
Nj, spousta lidí umí číst, ale nechápou smysl čteného textu. Holt tam nejsou ty kmeny plísní vypsané... A pokud není paní mikrobiolog, tak jí stejně ty názvy nic neříkají.
Poznáte tuto modře kvetoucí rostlinu?, 23.4.2018
měsíčnice
Sušené švestky, 21.4.2018
Tak otázkou je,  jak jsou sušené. Pokud byly zasířené, tak by byl asi problém s kvašením, oplachovat je v horké vodě by se vám asi moc nechtělo a přijdete o část cukru.  Jak udělat kvas ze sušených švestek - teoreticky by se dal spočítat... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 28.3.2018
Modře kvetoucí přenosné rostliny, v obrázcích jedna měla podobné listy jako ta vaše. A pak jsem to jméno zadala znovu do Google a ono jo  .  
Co je to za rostlinu?, 27.3.2018
Pane Josefe, já jsem to vygooglila a pohledala v knížkách 
Co je to za rostlinu?, 27.3.2018 Obsahuje fotku
Co takhle Duranta erecta? 
Kde objednáváte semena rajčat?, 6.3.2018
Loni jsme známému objednávali  na justseed.com - přišlo velmi rychle, poštovné směšné oproti místním firmám.
Ze staré zahrady nová, přírodní zahrada, 24.2.2018
Ach jo, takhle to dopadá, když se někdo snaží udělat rovinu z kopce. Místo pozvolného svahu mu vznikne, světe div se, sice rovná plocha a k tomu dva až tři poměrně krátké a strmé "břehy". Ono to chce, než se člověk do něčeho takového pustí, zatlouct... celý příspěvek >
Sekvojovec Obrovský usychaní, 20.2.2018
Není dlouhodobě přelitý? Nebo zalévaný tvrdou vodou (ze studny, vodovodu)? My jsme před 12 lety sekvojovec o výšce cca 30cm zasadili rovnou do země, problém s ním nebyl žádný. Dnes má tak osm metrů, možná víc, průměr kmene u země tak 40 cm.
Vypeckovat svestky?, 24.1.2018
Jenže v tom textu se nemluví o vypeckovávání, ale o tom, že se kvas přecedí, aby se zbavil pecek, protože...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika