Příspěvky uživatele - Z.B.

Mulčovač Vari nebo Dakr?, 8.5.2011
Díval jsem se v obchodě na oba a u dakru se hůře zatáčelo. Prý nemá v kolech volnoběžky, což by bylo únavnější při práci v členitém terénu, kde se pořád zatáčí. A panther s mulčovačem byla hrůza. Je těžký, má větší rozchod kol a zatáčení jde docela... celý příspěvek >
Mulčovač Vari Huricane, 8.5.2011
Nevíte na co se používá nůž výkyvný Hurricane F 530.1?
Co to muze byt?, 8.5.2011
Nevadí. Mě osobně vadí mechy na stromech, protože pod nimi je vždycky po sloupnutí mokrý flek. Takže poslední dobou stříkám zelenou skalicí a během několik dní je po mechu a lišejnícíh. Stojí to pár korun a nic se tím nedá skazit. Může se zároveň... celý příspěvek >
Co to muze byt?, 7.5.2011
Není to spíš lišejník?
Opadávající kůra, praskání větví a něco na listech, 4.5.2011 Obsahuje fotku
Tyhle rány jsou těsně nad zemí. Zřejmě to okousali zajíci.
Opadávající kůra, praskání větví a něco na listech, 4.5.2011 Obsahuje fotku
Další poškození. V tomhle místě byla zřejmě dříve uříznutá větev.
Opadávající kůra, praskání větví a něco na listech, 4.5.2011 Obsahuje fotku
Na dvou stromech začala opadávat kůra na několika větvích. Nevíte co se děje ?
Rozmetací a sypací vozíky, 4.5.2011
Nemáte někdo vyzkoušené do jaké šířky rozhazuje hecht 270, anebo něco podobného v cenové relaci ledek a podobná granulované hnojiva? Díky. Z.
Postřik švestek - květu, 4.5.2011
Díky za radu. Třešně vynechám. Z.
10 let starý kuprikol, borax, karate a sandofan, použít anebo vyhodit?, 4.5.2011
Našel jsem ve sklepě pár balení chemických přípravků : kuprikol, borax, karate a sandofan. Datum výroby je kolem roku 2000. Můžu to bez problému použít, anebo raději vyhodit a koupit nové? Díky. Z.
Jak vysokou trávu zvládají sekačky za 30-35 tisíc? Honda, Husqarna apod, 3.5.2011
Díky za objasnění a vysvětlení. Konečně tomu začínám rozumět. Zahradu se stromy mám před domem, takže do ní vidím z oken a často se po ní procházím. Proto ji chci mít trochu upravenou, ale nepotřebuji 3 cm nízký golfový trávník perfektně střižený.... celý příspěvek >
Postřik švestek - květu, 3.5.2011
Četl jsem na fóru, že se má třešeň postříkat calypsem ihned po odkvetení. Nemůžu to najít, ale někde to bylo. Kvůli mšicím to určitě nebylo.
Jak vysokou trávu zvládají sekačky za 30-35 tisíc? Honda, Husqarna apod, 2.5.2011
To bych nedělal nic jiného než jednou za tři týdný trávil celý den sekáním a nošením košů s trávou. Pro někoho to je možná zábava, ale pro mě je to otrava. Proto chci jít cestou mulčování. A to, že nebude trávník dokonale čistý mi nevadí. Ať si to... celý příspěvek >
Postřik švestek - květu, 2.5.2011
Mohu smíchat horizon s calypsem a stříknout tím při odkvétání třešně, višně i švestky? Mám od každého dva stromy.
Variátor, hydropřevodovka u sekaček honda a stiga, kvalita a výdrž, 2.5.2011
Takže nepočítat s tím že honda za 35 tisíc bude mulčovat stejně dobře 20 cm vysokou trávu jako vari f-530? Já si myslel, že s mulčovacím nožem to bude stejný. No a předpokládám, že John Deere JS63V bude zřejmě podobný jako honda, když to je 3 v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika