Příspěvky uživatele - 253.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kaštan jedlý, 22.7.2008
Asi před pěti lety jsem si koupila syrové jedlé kaštany. Pár jich zůstalo a stalo se, že jich několik začalo klíčit. A tak jsem je vysadila porůznu na zahradě. Zůstal jeden - ostatní zlikvidovala sekačka. Z toho jednoho nemáme ale stromek, ale nyní... celý příspěvek >
Moruše s nejlepšími plody - jaký kultivar?, 22.7.2008
Naší Pendule bude na podzim jeden rok. Letos měla první plody, ale také poměrně malé - tak 1,5 cm. Zato převislé větvě jsou až na zem a je víc než hustá. Mohu tyto větve zakrátit? Kdy a o kolik. Plody jsem ani nestačila otrhat, protože přišel pěkný... celý příspěvek >
Japonský javor, 10.7.2008
příčinou zelenání listů je málo slunce javor se vybervuje podle slunečních paprsků bylo by dobré změnit místo je asi moc ve stínu a proto jsou jeho listy málo vybarvené
Japonský javor, 10.7.2008
Japonské javory jsou pěstovány ve skleníku a jsou zastinováni proto když ho zakoupíte měl by být nejdříve ve stínu a postupně mu přidávat slunce a po 14 dnech ho teprve zasadit na své místo.Má rád kyselou půdu je dobré ho do této půdy vsadit a... celý příspěvek >
Ficus benjamina - radikalni rez, 16.6.2008 Obsahuje fotku
Dobry den, mam doma ficus benjamina, stary asi 10 let, vyska 2,5 m s kvetinacem. Je malo rozvetveny, vytahly a tim padem i krehky. Jakakoliv manipulace (treba kdyz jej vynasim ven na zahradu na sprchovani je obtizna a hrozi... celý příspěvek >
Problém s opětovným nastartováním sekačky Mountfield Toro 600, 11.6.2008
Dobrý den, mám sekačku B S od Mountfield s označením R484TR s pojezdem.Sekačka je asi 8roků stará, používaná v každé sezoně asi  60hodin. Sekačka začala hodně kouřit a nejde do otáček.Rozebral jsem ji, vyčistil filtr, dal nový olej a novou... celý příspěvek >
Co to je?, 25.5.2008
Dekuji, myslim, ze jste to trefila naprosto presne :-)
Co to je?, 25.5.2008 Obsahuje fotku
Dobry den, na jare jsem dostala sazenicku (spis poradny trs)  - pry je to trvalka nebo dvouletka a kvete zlute, ale nemam tuseni co to muze byt. Zatim vypada jako na obrazku - pokud nekdo vite co by to mohlo byt, budu vdecna za... celý příspěvek >
Choroba jahodníku, 13.5.2008 Obsahuje fotku
Dobry den - take mam nemocny jahodnik, ale pouze jeden jediny kerik, ostatni jsou naprosto v pohode. Prikladam obrazek - pokud nekdo tusi o co jde, prosim o radu...
Zelená rekloda + Ontario, 30.4.2008
Dobry den, mam podobny problem: mam zelenou renklodu a Ontario a marne shanim informace zda kvetou ve stejnou dobu... Budu vdecna za kazdou radu.
Chmel japonský, 4.3.2008
Chtěla bych si nechat obrůst dřevěnou zástěnu chmelem japonským. Semínka jsem si objednala, chci se zeptat kolik budu asi potřebovat rostlinek na dejme tomu jeden metr. Děkuju Lucka PS: případně další rady a zkušenosti s touto rostlinkou uvítám.
Můžu to považovat za polostín?, 28.2.2008
Zdravím a prosím o radu. Na záhon kam chci vysadit travalky a nějaké letničky, svítí dopoledne slunce, ale odpoledne už tam jde stín, který je z plotu, na který sousedé natáhli takovou tu zelenou plachtu. Myslím že trochu sluníčka propustí a že tam... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika