Příspěvky uživatele - 125.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pochlubte se svými výsledky roubování, 4.5.2009
mi už právě výhony přerůstají roub, takže je hned dnes zkrátím. Zítra přidám foto. Díky za radu
Pochlubte se svými výsledky roubování, 4.5.2009
měl bych dotaz ohledně odstranění obrostu, pod místem roubování. na vašich fotografiích jsou kmínky podnože zbaveny obrostu. mám to tak taky udělat, nebo vyčkat a obrost odstanit až další rok?
Očkování, roubování, zastříhávání - termíny, 28.4.2009
a něco u roubování
Očkování, roubování, zastříhávání - termíny, 28.4.2009
Takže něco o očkování a ať se to podaří
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 27.4.2009
nezkoušel někdo z vás pachový plašič. Napadlo mě, že bych vzal čerpadlo a vyčerpal bych jím do děr pár kubíků z žumpy. Stromům to jenom pomůže a hryzcům se v tom hnusu asi nebude chtít žít. Otázka zní co bude cítit na povrchu (snad nic jinak budu... celý příspěvek >
Meruňka stále nekvete, 27.4.2009
Pokud je podnož semenáč, tak do plodnosti vstupuje 3 až 4 rokem. Takže se neděje nic neobvyklého. Já ji mám taky 3 roky a taky nic. Potom mám druhým rokem Veselku na ST. JULIEN a ta měla letos dva květy které stejně opadly. Lepší je si počkat. Mladý... celý příspěvek >
Roubování, 8.4.2009
Narouboval jsem pár švestek na odkopky kopulací a rád bych věděl, kdy budu znát nějaké výsledky. Je to zhruba týden a rouby už začínají rašit. Raší z mízy podnože nebo jen ze zásob ve dřevě. Děkuji
Jaký nůž na roubování?, 26.3.2009
Díky za reakci. Vyzkouším a uvidím. Při hledání nožů jsem narazil i na Belgický brousek.
Jaký nůž na roubování?, 26.3.2009
Rád bych si pořídil roubovací nůž, na trhu jsem našel jen dva typy. Fiskars a Mikov. Mám si koupit jeden z nich? Který je lepší. Dá se s nimi ihned roubovat, nebo je budu muset ještě ostřit? Děkuji
Uherka?, 13.3.2009
Koupil jsem zahradu a je na ní 5 stromů švestek, od sousedů jsem se dozvěděl, že to jsou UHERKY. Což mi moc nepomohlo protože se o nich nedá nic najít. Nevíte někdo co je to za odrůdu?  Děkuji
tatarova hruška, 8.10.2008
uvažuji o výsadbě této odrůdy, ale zajímalo by mě pár věcí.  Má někdo zkušenosti s pálením z této odrůdy? Jakou má asi cukernatost? Podle mě by to mohlo být docela zajímavé. Napůl hrušeň a napůl jeřáb. Jak vůbec chutná toto ovoce. Děkuji
výsadba podnož myrobalán, 6.10.2008
pane Vysloužile, nezbývá než opět s Vámi souhlasit. Nějak se nám to zvrhlo od původního tématu, takže bych to radši ukončil. Všem děkuji za příspěvky
výsadba podnož myrobalán, 6.10.2008
takže třeba na semenáči Jaderničky můžu mít zákrsek :-) Budu ho sice stříhat jako živá plot, ale bude to zákrsek:-) Plodů se taky asi nedočkám, ale bude to zákrsek :-) V tomhle mě asi pánové nepřesvědčíte.
houby z lesa na zahradě, 6.10.2008
Já jsem nad tím taky uvažoval a skusil bych přesadit i nějaký stromek z lesa, na jehož kořenovém systému bude navázáno podhoubí hřibů. Přece pokud třeba kozák žije v symbióze s břízou, tak pokud přesadím břízku s větším balem u které rostou kozáci,... celý příspěvek >
výsadba podnož myrobalán, 6.10.2008
Takže, když koupím stromek na málo vzrústné podnoži, múžu z něl udělat vysokokmen? :-))   Nebo z podnože semenáče zase zákrsek? :-)) Je to Váš názor a já Vám ho nebudu vyvracet
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika