Příspěvky uživatele - 221.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez Honda, 25.5.2006
Technologie je to jednoznačně pokroková, já mám několik motorů Honda a nedám na ně dopustit. Jsou to v podstatě ještě pořád novinky i když se delší dobu vyrábějí. Postupně odstranili problémy s mazáním u čtyřtaktu, teď nevím o problémech. 4MiX je... celý příspěvek >
Křovinořez, 25.5.2006
Doporučuji Dolmar MS 290U, teď je v akci 1,1kW, 4,5kg, velmi nízké vibrace a spotřeba. Určen na větší plochy a komunální použití. Pro více informací 607619529 J.S. 
krovinorez HQ 335, 24.5.2006
Jestli potřebujete kosit trávu tak Dolmar MS 290, MS 340, MS 4010 - vše je určeno na velké zatížení MS 340 - 1,6kW, 6,8kg profi na trávu, MS 4010 1,8kW 7,9kg profi do lesa. Model MS 4010 vychází konstrukčně z modelu MS 4000, který je vítězem... celý příspěvek >
Záhadné jevy při řezání, 23.5.2006
V přítmí vidíte co za světla není možné uvidět, také se rožhavuje výfuk, zejména při pohledu zepředu. Řežu často dřevo, které vytahuji navijákem, ve dne nic nevidíte, ale navečer je to ohňostroj.  Zvýšené otáčky byly proto, že pila byla více... celý příspěvek >
Akú motorovú kosu, 22.5.2006
Okolo dvora stačí vyžínač, může být i elektrický, jestli to není velká vzdálenost. Jestli nepotřebujete sekat větší plochy mělo by to stačit. Hledal jsem u značkových v této ceně je Dolmar LT 30 teď v akci za 4990,-, nebo lepší MS 25U 8990,... celý příspěvek >
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 13.5.2006
Opravdu je to viditelné, ani není nutno sundat válec, stačí výfuk a podívat se do výf. kanálu- na této straně je píst choulostivější - vzniká tu také více karbonů. jak na sacím kanálu . Mohu ukázat, nebo pro Vás bude jednodušší,... celý příspěvek >
pila do ženských rukou?, 12.5.2006 Obsahuje fotku
Raději to nechte chlapovi, určitě se nějaký najde. Jsou tam v určitých situacích dost fyzicky náročné stavy a únava dělá taky svoje. Ne, že bych Vás podceňoval nebo strašil, ale úrazy těmito nástroji jsou devastující. J.S.
Pozor na kvalitu benzínu, 12.5.2006
Já jsem ten neštastník, ale zatím to vypadá, že mi záruku uznají. Co dělám s pilami se mi to ještě nestalo. Teď se dovídám že je nás asi víc. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika